Dostarczanie towaru
Dostarczanie towaru

Zasadą jest, że Papyrus Sp. z o. o. dostarcza towar pod wskazany adres Klienta tego samego dnia lub na następny dzień od daty złożenia zamówienia. Konkretny czas dostawy zależy od kilku czynników:

· wielkość zamówienia

· odległość miejsca dostawy od magazynu

· dostępność towaru na magazynie

Możliwe są również dostawy specjalne (dostarczanie małych ilości pod wskazany adres w trybie ekspresowym). W takich wypadkach sposób dostawy jest indywidualnie uzgadniany z Klientem.

Zamawianie towaru
Zamawianie towaru

Nasze produkty najprościej zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego. Zamówienia można składać też telefonicznie, dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

W przypadku dostawy, która będzie dostarczana bezpośrednio od producenta należy przesłać pisemne zamówienie. Powinny znajdować się w nim następujące informacje:
- nazwa firmy i dokładny adres kupującego
- nazwa handlowa produktu lub załączona próbka
- dokładny opis: kolor/odcień, gramatura,
- role: szerokość, średnica wewnętrzna gilzy, średnica zewnętrzna roli
- arkusze: wymiary, kierunek biegu włókna
-  precyzyjna wielkość zamówienia w jednostkach sprzedaży Papyrus
- termin i miejsce dostawy
-  pieczątka firmowa i czytelny podpis zamawiającego - osoby uprawnionej.

Zasady współpracy:

Skontaktujmy się
Skontaktujmy się
Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc - chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązania. 
Nasze usługi
Nasze usługi

Jeśli potrzebujesz indywidualnych rozwiązań dla Twojego biznesu, skontaktuj się z nami - postaramy się znaleźć właściwe rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

:-(

It looks like the application is not working properly on this device. Please contact customer support with a screenshot of this message, so that we can help you.