Zaloguj się
 

Gmund Wood

Papier z charakterem. Perfekcyjna imitacja prawdziwego drewna. Gmund Wood oferuje wiele możliwości i imponuje przede wszystkim niezwykłym pierwszym wrażeniem i oryginalnością. Dostępny tylko w ofercie Papyrus .

Sprawdź szczegóły oferty

Gmund Colors Food, Heavy i Volume

Trzy nowe kolekcje Gmund są absolutnymi pionierami otwierającymi nowe horyzonty, które przeniosą Cię z drugiego do trzeciego wymiaru. Oferują szeroką gamę zastosowań.

Dowiedz się więcej

Oferta specjalna

Sprawdź naszą najnowszą ofertę specjalną na obecne artykuły wyprzedażowe. Zrób dobry interes na produktach, które wkrótce nie będą już dostępne w naszym stałym asortymencie.

Sprawdź produkty w ofercie specjalnej

Wybór produktów wraz z artykułami wyprzedażowymi

MicroTuff Plus

Ścierka z mikrowłókien tkanych, mocna, o dużej zdolności czyszczenia brudu. Usuwa uporczywe ślady po odciskach palców i tłuszczu bez stosowania środków chemicznych. W dotyku doskonale wyczuwalna jej grubość.

Buzil BUZ Metasoft

Gotowy do użycia środek do czyszczenia stali nierdzewnej. Może być stosowany w obszarze przechowywania żywności. Nadaje się do powierzchni odpornych na działanie kwasów, stali nierdzewnej, pól płyty ceramicznej, płytek ceramicznych i powierzchni porcelanowych. Posiada wyjątkową zdolność odkamieniania rówież przy silnych zabrudzeniach. pH3. Pojemność 600ml. Kod producenta G507, Buzil.

OpakoGloss®

Papier powlekany, drzewny, biały, wykończenie błyszczące