Zaloguj się
 

Gmund Wood

Papier z charakterem. Perfekcyjna imitacja prawdziwego drewna. Gmund Wood oferuje wiele możliwości i imponuje przede wszystkim niezwykłym pierwszym wrażeniem i oryginalnością. Dostępny tylko w ofercie Papyrus .

Sprawdź szczegóły oferty

Dla poczucia estetyki

Nowa generacja papierów Distinction® czyni papeterię firmową wyjątkowym doświadczeniem. Distinction® został zaprojektowany, aby jak najlepiej spełnić poczucie twojej estetyki. 

Odkryj papiery Distinction®

Oferta specjalna

Sprawdź naszą najnowszą ofertę specjalną na obecne artykuły wyprzedażowe. Zrób dobry interes na produktach, które wkrótce nie będą już dostępne w naszym stałym asortymencie.

Sprawdź produkty w ofercie specjalnej

Wybór produktów wraz z artykułami wyprzedażowymi

MultiOffset®

Papier offset, bezdrzewny, biały, matowy

Rękawice nitrylowe

Zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny komfort i ochronę podczas wykonywania prac, w których bezpieczeństwo i elastyczność są kluczowe. Syntetyczny kauczuk nitrylowy zapewnia dodatkową wytrzymałość i trwałość w porównaniu z lateksem, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla ochrony rąk. Nie zawierają talku i lateksu, aby zmniejszyć ryzyko alergii i zanieczyszczeń. Dostępne jako rękawiczki oburęczne o grubości 0,12 mm z mankietem z koralikami dla zwiększenia wytrzymałości i teksturowanych końcówek palców dla lepszej przyczepności.

Mydło Epicare 5C

Mydło o właściwościach antybakteryjnych, dermatologicznie przetestowane efekty nawilżające. Dzięki temu poczujesz się świeżo przez długi czas.