Droga Papyrus w stronę zrównoważonego rozwoju do 2030 roku

Jesteśmy dumni, że jako pierwszy dostawca papieru w Europie otrzymaliśmy certyfikat FSC® w 2003 roku. Ale to nie koniec naszych osiągnięć.

Nie tylko rozumiemy etykiety i standardy, ale zwracamy szczególną uwagę na takie kwestie, jak zrównoważone gospodarka leśna, recykling, redukcja emisji, efektywność energetyczna i proaktywna ochrona środowiska.

Dbamy o odpowiedzialność społeczną! Jako firma, pracodawca i partner biznesowy podejmujemy działania w naszym najbliższym otoczeniu. 

Dla nas, zrównoważony rozwój to połączenie wszystkich tych aspektów. Właśnie dlatego koncetrujemy się na pięciu głównych obszarach, żeby wszyscy mogli patrzeć na Zrównowazony Rozwój z tej samej perspektywy.

Działamy już dzisiaj... 

…abyśmy w przyszłości mogli być siłą napędową zrównoważonego rozwoju w naszej branży, a nasi klienci i partnerzy byli zawsze o krok do przodu. Dołącz do naszej podróży w stronę bardziej zrównoważonej przyszłości!

Smarter ways for better days

W Papyrus dostarczamy rozwiązania, które zapewnią Ci przewagę na każdym kroku - nie tylko w biurze, sklepie czy magazynie.
 Wybory, których wszyscy dokonujemy w zakresie materiałów, dostaw, wspierania talentów, kultury pracy i codziennych operacji, rzucają światło na to, kim jesteśmy i co robimy. To jest dziedzictwo, które po sobie zostawimy.

Zacznijmy pracę dzisiaj, aby uczynić jutro bezpieczniejszym, mądrzejszym i bardziej zrównoważonym.

:-(

It looks like the application is not working properly on this device. Please contact customer support with a screenshot of this message, so that we can help you.