Nowa generacja papierów Distinction®

Nowa generacja papierów Distinction® czyni korzystanie z papeterii firmowej wyjątkowym doświadczeniem. Atrakcyjna powierzchnia z delikatnym w dotyku wykończeniem, znakomite odcienie, bądź nieskazitelna biel – Distinction® został zaprojektowany, aby spełnić twoje oczekiwania wobec perfekcyjnego wyglądu.

Wybitny. Wyjątkowy. Indywidualny. 

Papiery Distinction® są dostępne w trzech wariatach wykończenia:
Distinction® Matt -  to bezdrzewny, niepowlekany papier najwyższej jakości o matowym wykończeniu i miękkiej powierzchni, w czterech odcieniach bieli. Distinction® Matt jest polecanym wyborem do ekskluzywnej papeterii firmowej.

Distinction® Smooth -  to bezdrzewny, niepowlekany papier najwyższej jakości z bardzo gładką powierzchnią, w pięciu odcieniach bieli. W gramaturach 90 i 100 Distinction® Smooth jest dostępny ze stylowym symetrycznym znakiem wodnym. Znakomicie pasuje do wszystkich obszarów współczesnej komunikacji biznesowej.

Distinction® Laid  - to bezdrzewny, niepowlekany papier najwyższej jakości z naturalną w dotyku powierzchnią o strukturze prążka, w pięciu odcieniach bieli. Distinction® Laid jest dedykowany dla klasycznej komunikacji biznesowej.

Dopasowane koperty uzupełniają kolekcję. Wszystkie papiery Distinction® posiadają certyfikat FSC®.

Distinction® jest preferowanym wyborem dla aplikacji, które wykraczają poza klasyczną dziedzinę papeterii biznesowej  Atrakcyjna powierzchnia z delikatnym w dotyku wykończeniem, znakomite odcienie, bądź nieskazitelna biel   Dopasowane koperty uzupełniają kolekcję. Wszystkie papiery Distinction® posiadają certyfikat FSC

 

Preferowany wybór dla aplikacji premium.

Distinction® jest preferowanym wyborem dla aplikacji, które wykraczają poza klasyczną dziedzinę papeterii biznesowej: okładki, broszury, raporty roczne i mailingi bezpośrednie otrzymają ekskluzywny wygląd, gdy zostaną wydrukowane na papierach Distinction®.

Uzyskaj efekt wyjątkowości.

Zestaw identyfikacyjny Distinction® pokazuje trzy przykładowe, imponujące zestawy papeterii biznesowej, które zostały wydrukowane na papierach Distinction® Smooth, Matt i Laid. Każdy zestaw zawiera papier firmowy w kopercie i wizytówkę.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu: info.pl@papyrus.com