Przezroczysty papier Cromático, - ca.® to bezdrzewny, kolorowy papier najwyższej jakości

Odkryj papiery Cromático, -ca.®

„Przezroczystość i kolor są ze sobą nierozerwalnie połączone, tak jak woda jest przejrzysta, a morze jest błękitne, turkusowe lub zielone, powietrze jest przezroczyste, a niebo jest niebieskie, szare lub pomarańczowe i czerwone. Półprzezroczystość lub przeźroczystość, Cromático, -ca.® cudownie współgra z efektami transparentności lub wielowarstwowości, sugerowania bez pokazywania, otwierając nieskończony trzeci wymiar, który eksploruje wyobraźnię. "

Emeric Thibierge, projektant papieru

Thibierge & Comar

        

Transparentny papier


Przezroczysty papier Cromático, - ca.® to bezdrzewny, kolorowy papier najwyższej jakości, popularny tak samo jak 18 lat temu, kiedy został stworzony. Od koloru białego przez jaskrawożółty do głębokiej czerni, Cromático, - ca.® jest idealny do uzyskania efektów przezroczystości i nakładania warstw koloru. Jego najwyższa przejrzystość spełnia oczekiwania klientów dzięki niepowtarzalnemu charakterowi i znakomitym efektom zadruku, jest również wysoko ceniony przez projektantów i agencje kreatywne.

     

Zakres produktów: papiery i koperty

Dostępnych jest 12 atrakcyjnych, świeżych i intensywnych kolorów papierów Cromático, -ca.®  .  W ofercie są 3 białe odcienie, które pasują do papierów powlekanych i niepowlekanych.

Kolekcję uzupełniają dopasowane koperty, które są również niezrównane pod względem intensywności, jaskrawości i jednorodności.

Papiery z certyfikatem HPI uzupełniają ten asortyment. Cromático, -ca.® posiada certyfikat FSC® i w 100% nadaje się do recyklingu.

 

Odkryj Cromático, -ca.®

Papiery Cromático, -ca.® wyróżniają się swoim wyglądem, dlaczego więc półprzezroczyste koperty nie powinna wywoływać emocji? Obejrzyj film wideo, aby przekonać się sam

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie?  Napisz do nasinfo.pl@papyrus.com