Plano®

W dzisiejszych czasach produktywność odgrywa główną rolę. To stwierdzenie jest prawdziwe nie tylko dla Ciebie, ale również dla wszystkich obszarów, które prowadzą do sukcesu, takie jak papier biurowy i biznesowy, których używa Twoja firma. Plano® to nasza odpowiedź dla tych wymagań.

Plano® Superior - Biel najwyższej jakości

Plano® Superior jest przeznaczony do korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, prezentacji oraz dokumentacji. Możesz zawsze liczyć na wyostrzony tekst oraz idealne odtworzenie kolorowych ilustracji i fotografii. Plano® Superior odpowiada również wszystkim wymaganiom ekologicznym i dlatego też uzyskał pozwolenie na używanie najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych logo z dziedziny.

Plano® Dynamic - Waga ciężka połączona z dużą przetwarzalnością

Wysoka nieprzezroczystość, sztywność powierzchnii gwarantują wydruki tekstu i grafiki w najwyższym kontraście z każdej maszyny drukarskiej, nawet z urządzeń drukujących dwustronnie. Dzięki przyjemnemu wyglądowi, Plano® Dynamic nadaje się również do korespondencji zewnętrznej. Duża odporność na starzenie i przestrzeganie wymagań ekologicznych sprawiają, że Plano® Dynamic jest zwycięzcą w swojej kategorii.

Plano® Universal - Zawsze mocny zawodnik

Wysoki stopień przetwarzalności i właściwości drukarskie, które odpowiadają nawet najbardziej wymagającym potrzebom pozwalają na druk wszystkimi metodami drukarskimi, jak również sprawiają, że jest to znakomity papier do druku wielkonakładowego. W skrócie: Plano® Universal jest ekonomicznie opłacalnym graczem, który sprawdza się każdego dnia, przy każdym zadrukowanym arkuszu.

Plano® Spirit - Mniejsza waga, więcej papieru

Z Plano® Spirit 75 g/m² dostajesz wszystkie właściwości papieru wyższej gramatury przy niższej wadze, dzięki użyciu wyjątkowo spulchnionego surowca. Typowymi obszarami zastosowania tego papieru jest korespondencja biznesowa, mailingi i codzienne wydruki. Jest również idealny do kopiarek i urząszeń drukujących dwustronnie. Dodatkowo, obniżone zużycie surowca przy produkcji sprzyja środowisku naturalnemu. Papier posiada również certyfikat PEFC. Plano® Spirit jest delikatny zarówno dla środowiska, jak i dla Twojego budżetu.

W naszej ofercie znajdziesz:

PlanoUniversal®

Papier biurowy standardowy, bezdrzewny, biały, dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarka atramentowa

PlanoSuperior®

Papier biurowy premium, bezdrzewny, śnieżnobiały, niepowlekany, matowy, wysokie spulchnienie (1.3), dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarek atramentowych