Gmund Color System iekaro 3.dimensiju

Izbaudiet trīs jaunos Gmund Colors

Kad esat sasniedzis visu savā līmenī, esat aizrauts ar ideju sasniegt jaunus augstumus un pārvarēt šķēršļus, lai īstenotu pārdrošākās idejas. Gmund trīs jaunās papīru kvalitātes ir pionieri, kas iekaro jaunus apvāršņus, pārvietojoties no otrās dimensijas uz trešo dimensiju. Gmund Colors Foodd, Gmund Colors Heavy un Gmund Colors Volume. Lai cik atšķirīgi tie būtu viens no otra, tiem kopīga viena iezīme - veicināt attīstību. Fascinējošas krāsas, maņu pieredze un pārsteidzoša taktilā pieredze. Gmund Colors ir paplašinājis savu produktu klāstu piedāvājot gan augstas kvalitātes modernu ppaīru, kas paredzēts augstspiedes drukai līdz papīram, kas piemērots ekskluzīvam pārtikas iepakojumam. 

Gmund Colors Food: Paplašināšanās pārtikas segmentā

Gmund Colors Food garantē ekskluzīvu produktu noformējumu. Šis augstas kvalitātes papīrs, kas pieejams 12 krāsās un ar divām virsmas faktūrām Matt un Shine ir ideāls materiāls, lai ražotu kartona kastes un maisiņus, kas paredzēti pārtikas produktu iepakošanai. Papīrs ir ražots atbilstoši Eiropas Savienības Regulai 1935/2004, kas nosaka kādiem jābūt produktiem, kas nonāk tiešā saskarē ar pārtikas produktiem. Papīrs piemēŗots ofseta drukai, sitspiedei un folijspiedei.

Gmund Colors Heavy: Svaram ir nozīme

Gmund  Colors Heavy ir īsts smagsvara čempions. Šis materiāls pieejams gramāžās no 480-700 g/m². No izstāžu zāļu displejiem līdz augstas kvalitātes iepakojumam, Gmund Colors Heavy nodrošina stabilu sniegumu, kuru var redzēt un sajust. 

Gmund Colors Volume: Spēcīgs un elegants

Gmund Colors Volume izaicina un pārsteidz. Papīrs sastāv no 3 daļām - izturīga gofrēta kartona pamatne, kas no abām pusēm ievietota augstas kvalitātes Gmund Colors papīrā, tādējādi apvienojot lielisku papīru ar izcilu stabilitāti. Ar smalku un matētu virsmu un izturīgu kodolu šis daudzslāņainais materiāls ir piemērots drukai augstspiedē vai sietspiedē, lai ražotu vizītkartes, apsveikuma kartītes, produktu iepakojumu.