Papyrus ilgtspējīgas attīstības ceļojums līdz 2030. gadam

Mēs lepojamies, ka esam pirmais papīra tirgotājs Eiropā, kas 2003. gadā saņēma FSC® sertifikātu. Taču tas ir vēl kas vairāk.

Mēs ne tikai izprotam marķējumus un standartus, bet īpašu uzmanību pievēršam arī tādiem jautājumiem kā ilgtspējīga mežsaimniecība, otrreizēja pārstrāde, emisiju samazināšana, energoefektivitāte un proaktīva vides aizsardzība.

Un mēs neaizmirstam par savu sociālo atbildību vietējā vidē, kā darba devējs un kā biznesa partneris.

Mums ilgtspējīga attīstība nozīmē visas šīs jomas. Tāpēc mēs esam izvēlējušies 5 galvenos mērķus, uz kuriem koncentrēties, lai veicinātu ilgtspējīgu attīstību

Mēs rīkojamies tagad...

...lai nākotnē mēs varētu būt ilgtspējības virzītājspēks mūsu nozarē un lai mūsu klienti un partneri būtu soli priekšā. Pievienojieties mūsu ceļojumam uz ilgtspējīgāku nākotni!

Smarter ways for better days

Papyrus piedāvā risinājumus, kas ļauj būt soli priekšā. Tas ir solījums, kas sniedzas tālu ārpus biroja, veikala vai ražošanas telpām.


Visi mūsu lēmumi par materiāliem un piegādes kanāliem, par to, kā mēs atbalstām talantus, kāda ir mūsu kultūra un kā mēs darbojamies ikdienā, ir saistīti ar to, kas mēs esam un ko mēs darām. Tas ir mantojums, ko mēs atstājam. Tāpēc kā partneri, kolēģi un draugi strādāsim kopā, lai paaugstinātu  standartus jomās, kurās mēs varam panākt vislielāko ietekmi.


Izmantosim šodienu, lai padarītu rītdienu drošāku, gudrāku un 
ilgtspējīgāku

:-(

It looks like the application is not working properly on this device. Please contact customer support with a screenshot of this message, so that we can help you.