Mēs piedāvājam produktus un pakalpojumus, kas vislabāk atbilst mūsu klientu vajadzībām funkcionālu, kvalitatīvu un ilgtspējīgu apsvērumu ziņā. Produktu klāsts tiek pastāvīgi pielāgots, lai nodrošinātu vislabākās pirkšanas iespējas un plašāko piedāvājuma klāstu mūsu klientiem. Turklāt mums ir stingra vides politika un kritēriji piegādātāju un produktu izvēlei.

Izmantojot uzņēmuma mēroga vides stratēģiju, mēs nosakām standartus ilgtspējīgā mijiedarbībā ar dabu. Veicot pastāvīgus uzlabojumus, mēs cenšamies samazināt un novērst negatīvo ietekmi uz vidi, un mēs pievēršamies ilgtspējībai visā mūsu vērtību ķēdē. Mēs arī sagaidām, ka mūsu piegādātāji un partneri ievēros mūsu politiku un principus, kas saistīti ar mūsu ilgtspējības programmu, un mēs pieprasām, lai mūsu piegādātāji nodrošina, ka piegādātās izejvielas, produkti un pakalpojumi atbilst vides tiesību aktiem.

Pirmais FSC sertificēts papīra tirgotājs
2003. gadā Papyrus bija pirmais Eiropas papīra tirgotājs, kas saņēma FSC® sertifikātu. Šodien visiem Papyrus uzņēmumiem ir veikts aprites ķēdes sertifikācijas sertifikāts, kas ļauj mums garantēt papīra izstrādājuma izejvielu izcelsmi. Līdz 2014. gada beigām tika pabeigta visu Papyrus uzņēmumu integrācija vienā koplietojamā FSC® un PEFCTM daudzvietnē.

:-(

It looks like the application is not working properly on this device. Please contact customer support with a screenshot of this message, so that we can help you.