2024-01-22

Focus on Synthetics 

Sintētiskie materiāli apvieno divu pasauļu labākās īpašības:  papīra izskatu, sajūtu un apdrukājamību un sintētisko izstrādājumu izturību un ilgmūžību.  

Šie materiāli ir izgatavoti no dažādām sintētiskām šķiedrām, dažkārt kombinējot ar celulozes šķiedrām. Tas padara tos īpaši izturīgus pret plīsumiem, locīšanu, mitrumu, temperatūras svārstībām un ķīmiskām vielām.

Sintētiskos materiālus izmanto, ja papīra īpašības, neatbilst galaprodukta prasībām. Piemēram, jūras kartēm un pārgājienu kartēm jābūt ūdens un plīsumu izturīgām, personas apliecībām un dokumentiem jābūt izturīgiem pret novecošanu, bet tehniskās apkopes kartēm vai instrumentu katalogiem jābūt izturīgiem pret eļļu un ķīmiskām vielām. Neviens taču nevēlas pazaudēt aproci mūzikas festivālā vai palikt bez skrējēja siksniņas, sasniedzot  maratona finiša līniju.

Eļļas izturīgs
Eļļas izturīgs
Daudzi no mūsu produktiem ir izturīgi pret dažādām eļļām. Tāpēc tie ir ideāli piemēroti izmantošanai ražošanas nozarē un privātām vajadzībām, piemēram, kā piltuve dzinēja eļļas uzpildīšanai.
Ūdens izturīgs
Ūdens izturīgs
Visiem labi zināms, ka ūdens un papīrs nedraudzējas.  Par laimi, ir sintētiskie materiāli, kas ir ūdens izturīgi un piemēroti lietošanai gan ārpus telpām, ūdens tuvumā, vai saskarē ar ūdeni, piemēram, augu etiķetēm.
Izturīgs pret plīsumiem
Izturīgs pret plīsumiem
Visaugstākais identifikācijas karšu, aproču un sertifikātu izturības līmenis tiek sasniegts, izmantojot sintētiskos materiālus.
Iepazīsti plašo produktu klāstu: 
 
Monotex® Laser
Monotex® Laser
Sintētisks materiāls, izgatavots uz polietilēna bāzes, balts, krītots, matēta virsma. Ūdens izturīgs, nesaplēšams, karstumizturīgs un ķīmiski izturīgs, augsta izmēru stabilitāte
Pretex® KL50
Pretex® KL50
Sintētisks materiāls, ražots no celulozes un sintētiskajām šķiedrām, balts, pārklāts, matēts pārklājums, impregnēts, izturīgs pret plīsumiem, ūdensizturīgs.
Tritex®
Tritex®
Sintētiskie materiāli, Materiāls, kas sastāv no PET / PP plēves, kura atrodas starp diviem papīra slāņiem , balts, nekrītots, matēta virsma, izturīgs pret saplēšanu, ūdensizturīgs
Teslin®
Teslin®
Sintētisks materiāls, izgatavots uz polietilēna bāzes, balts, gluda virsma, Ūdens izturīgs, nesaplēšams, karstumizturīgs un ķīmiski izturīgs.
Pretex® Copy/Laser
Pretex® Copy/Laser
Sintētisks materiāls, ražots no celulozes un sintētiskām šķiedrām, balts, nekrītots, matēta, impregnēta virsma. Piemērots kopētājiem un lāzerprinteriem.
neobond®
neobond®
Sintētiskie materiāli, mixture of cellulose and synthetic fibres, balts, krītots, matēta virsma, impregnēts, izturīgs pret saplēšanu, ūdensizturīgs
YUPO® Blue
YUPO® Blue
Sintētiskie materiāli, izgatavots uz polipropilēna bāzes, balts, gluda virsma, HPI drukas sistēmām, plēve - ūdensizturīga, izturīga pret plīsumiem, izturīga pret temperatūru, izturīga pret ķīmiskām vielām.
YUPO® Plus
YUPO® Plus
Sintētisks materiāls, uz polipropilēna bāzes, balts, īpaši gluda virsma, ofseta un sietspiedes drukai, ļoti izturīgs, ūdensizturīgs, izturīgs pret plīsumiem, temperatūras izturīgs, izturīgs pret ķīmiskām vielām.
YUPO® Tako (Offset/Screenprint)
YUPO® Tako (Offset/Screenprint)
Sintētiskie materiāli, PP plēve, pašlīmējoša bez līmes, balts, gluda virsma, dviašės orientacijos plėvelės, tinka ofsetinei spaudos įrangai bei šilkografijai, ilgalaikis, atsparus vandeniui, įplyšimams, temperatūrai bei cheminėms medžiagoms
YUPO® Tako Blue
YUPO® Tako Blue
Sintētiskie materiāli, PP plēve, pašlīmējoša bez līmes, balts, gluda virsma, tinka HPI spausdinimo įrangai, dviašės orientacijos plėvelės, ilgalaikis, atsparus vandeniui, įplyšimams, temperatūrai bei cheminėms medžiagoms
YUPO® Tako (Laser/UV)
YUPO® Tako (Laser/UV)
Pašlīmējoša plēve uz PET bāzes bez līmes. Balta, gluda virsma, piemērota sausā tonera drukas sistēmām, ļoti izturīga, ūdensizturīga, izturīga pret plīsumiem, temperatūras izturība, ķīmiskā izturība
YUPO® Jelly (HP-Indigo)
YUPO® Jelly (HP-Indigo)
Sintētiskie materiāli, izgatavots uz polipropilēna bāzes, caurspīdīgs, tinka HPI spausdinimo įrangai
Synaps® XM
Synaps® XM
Sintētiskais materiāls, izgatavots uz poliestera bāzes, balts, gluda virsma, sausā tonera drukas iekārtām. Ūdens izturīgs, nesaplēšams, karstumizturīgs un ķīmiski izturīgs
SuperYUPO®
SuperYUPO®
Sintētisks materiāls, uz polipropilēna bāzes, balts, īpaši gluda virsma, piemērota ofseta drukai un sietspiedei, ļoti izturīga, ūdensizturīga, noturīga pret saplēšanu, karstumizturīga, ķīmiski izturīga,

Paraugu komplekts

Pielietojuma iespējas ir bezgalīgas, un individuālajam radošumam nav robežu. Lai atvieglotu jūsu dzīvi, Papyrus ir izveidojis paraugu mapi kā iedvesmas avotu. Tajā ir ietverti dažādi produktu pielietojuma veidi un pilnīgs Papyrus klāsta pārskats.

Lūdzu, ņemiet vērā!


Atkarībā no drukas procesa vai krāsām ražošanas laikā, jāņem vērā izvēlētā sintētiskā materiāla īpašības.

Pirms ražošanas iesakām konsultēties ar Papyrus speciālistiem, ievērot ražotāja norādījumus par drukas un pēcapstrādes procesiem, kā arī veikt testa druku.

:-(

It looks like the application is not working properly on this device. Please contact customer support with a screenshot of this message, so that we can help you.