OptiGroup pranešimas

Papyrus įmonių grupė viena iš pirmaujančių popieriaus didmeninės prekybos įmonių Europoje

Kaip jau paskelbta, OptiGroup pardavė Vokietijos popieriaus prekybos įmonę Papyrus Deutschland GmbH & Co KG investitoriui Participações e Gestão, S.A. (Inapa). Naujasis savininkas įsigytą įmonę ketina sujungti su savo Vokietijos padaliniu Papier Union GmbH. Sandorio pabaiga – 2019 m. liepos 31 d.

Pastaraisiais metais didmeninės popieriaus prekybos rinka Vokietijoje patyrė didelių iššūkių, todėl pertvarka, pozicijų ir konkurencingumo stiprinimas buvo neišvengiami. OptiGroup tiki, kad Papier Union ir Papyrus Deutschland GmbH Co KG sujungimas sukurs tvirtesnę platformą klientams, tiekėjams ir darbuotojams Vokietijoje.

Šis pranešimas neturi įtakos kitoms 17-ai Papyrus rinkų. Papyrus išlaiko pirmaujančią poziciją kaip paslaugų ir sprendimų tiekėjas Europoje.

Niklas Järbur, Business Area Head Printing & Creative Solutions and Managing Director of Papyrus: „Savo klientams siūlome patrauklų prekių asortimentą, pridėtinę vertę didinančias paslaugas ir aukščiausios kokybės logistikos sprendimus. Papyrus darbuotojai ir toliau kurs abipusiai naudingus verslo santykius su klientais ir tiekėjais.“

 

Norėdami gauti daugiau informacijos, teiraukitės:

Generalinė direktorė Vilija Rugieniūtė mob. tel. +370 686 81999 arba el. paštas vilija.rugieniute@papyrus.com