Siūlome produktus ir paslaugas, kurie labiausiai atitinka mūsų klientų poreikius atsižvelgiant į funkcinius, kokybinius ir tvarumo aspektus. Produktų asortimentas nuolat koreguojamas, kad mūsų klientams perkant būtų užtikrintas geriausias pasirinkimas. Be to, turime griežtą aplinkosaugos politiką ir kriterijus, todėl atidžiai renkamės tiekėjus ir produktus.

Įgyvendindami įmonės aplinkos apsaugos strategiją, nustatome tvarios sąveikos su gamta standartus. Nuolat juos tobulindami, stengiamės mažinti neigiamą poveikį aplinkai ir užkirsti jam kelią. Taip pat tikimės, kad tiekėjai ir partneriai laikysis mūsų politikos ir principų, susijusių su tvarumo nuostatomis, ir visuomet reikalaujame, kad tiekėjai užtikrintų tiekiamų žaliavų, produktų ir teikiamų paslaugų atitiktį aplinkosaugos teisės aktams.

2003 m. Papyrus buvo pirmasis Europos popieriaus pardavėjas, gavęs FSC® sertifikatą. Šiandien visos Papyrus įmonės turi gamybos grandinės sertifikatą, leidžiantį mums garantuoti popieriaus gaminio žaliavos kilmę. 2014 m. buvo baigta visų Papyrus įmonių integracija į vieną bendrą FSC® ir PEFCTM svetainę.

FSC sertifikatas

PEFC sertifikatas

:-(

It looks like the application is not working properly on this device. Please contact customer support with a screenshot of this message, so that we can help you.