Papyrus konkursas „Sniegas”

G-Snow gali būti erdvė Jūsų svajonei aplankyti šio popieriaus gimimo vietą – Dalarną, Dalekarlijos provinciją Švedijoje, kur yra Grycksbo gamykla, istoriją skaičiuojanti nuo 1740-ųjų.

Norint pretenduoti į tokią kelionę, tereikia pristatyti mums G-Snow kūrinį* kartu su atskiru atviruku, kuriame – Jūsų sugalvotas ir vienu iš dešimties tūkstančių būdų parašytas ar nupieštas žodis „sniegas“!

Leiskite vaizduotei pačiai atrasti kelią.

 

G-Snow kūrinių lauksime iki 2019 12 31 (Ukmergės g. 120, 08105 Vilnius), el. paštas info.lt@papyrus.com, tel. 8 5 272 4609

*Tai gali būti knyga, žurnalas, lankstinukas, vizitinė kortelė ir kt. – gaminys, kuriam panaudotas popierius G-Snow.

 

Produktus rasite čia:

G-Snow®

Kreidinis popierius be medienos masės, labai baltu matiniu paviršiumi.

 

Dar nesate prisiregistravę Papyrus e-Parduotuvėje?

Prisiregistravę mūsų e-parduotuvėje Jūs pagreitinsite savo kasdieninius užsakymus ir dar daugiau. Pavyzdžiui, kainos bus rodomos iškart, tik jums susiaurinus paiešką. Kodėl gi ne prisiregistravus dabar?

Registruotis

Rainbow®

Rainbow® yra be medienos masės, spalvotas, nedengtas grafinis popierius matiniu paviršiumi. Asortimente yra 27 spalvos. Rainbow® siūlo platų pasirinkimą spalvų, formatų ir gramatūrų skirtų ofsetinei spaudai.

Peržiūrėti prekes

Specialūs pasiūlymai

Peržiūrėkite mūsų naujausius specialius pasiūlymus gaminių, kuriuos visus rasite vienoje vietoje. Pasinaudokite pasiūlymu iš mūsų sandėlio. Išparduodami produktai, kurių ateityje neplanuojame palaikyti sandėlyje, taip pat kt.

Peržiūrėti specialius pasiūlymus