Papyrus konkursas „Sniegas”

G-Snow gali būti erdvė Jūsų svajonei aplankyti šio popieriaus gimimo vietą – Dalarną, Dalekarlijos provinciją Švedijoje, kur yra Grycksbo gamykla, istoriją skaičiuojanti nuo 1740-ųjų.

Norint pretenduoti į tokią kelionę, tereikia pristatyti mums G-Snow kūrinį* kartu su atskiru atviruku, kuriame – Jūsų sugalvotas ir vienu iš dešimties tūkstančių būdų parašytas ar nupieštas žodis „sniegas“!

Leiskite vaizduotei pačiai atrasti kelią.

 

G-Snow kūrinių lauksime iki 2019 12 31 (Ukmergės g. 120, 08105 Vilnius), el. paštas info.lt@papyrus.com, tel. 8 5 272 4609

*Tai gali būti knyga, žurnalas, lankstinukas, vizitinė kortelė ir kt. – gaminys, kuriam panaudotas popierius G-Snow.

 

Produktus rasite čia:

G-Snow®

Kreidinis popierius be medienos masės, labai baltu matiniu paviršiumi.

 

MultiDesign® Original

MultiDesign® Original yra be medienos masės, nedengtas premium offsetinis popierius matiniu paviršiumi. Asortimente yra balto ir natūralaus atspalvio. MultiDesign® vokai puikiai papildo šią koleciją.

Peržiūrėti pekes

Dar nesate prisiregistravę Papyrus e-Parduotuvėje?

Prisiregistravę mūsų e-parduotuvėje Jūs pagreitinsite savo kasdieninius užsakymus ir dar daugiau. Pavyzdžiui, kainos bus rodomos iškart, tik jums susiaurinus paiešką. Kodėl gi ne prisiregistravus dabar?

Registruotis

Gmund Original Smooth

Gmund Original Smooth be medienos masės  dekoratyvinis popierius labai lygiu paviršiumi, asortimente turintis tris atspalvius: grynai baltą, subtilią smėlio ir šiltą grietinėlės. Puikiai tinka visose verslo korespondencijos srityse.

Peržiūrėti prekes