2024-04-15

Jedinečná šance. Zúčastněte se nyní
– využijte svou šanci získat cenu Gmund Award 2024!

Již podeváté hledá společnost Gmund to nejlepší z papíru a vyzývá všechny papírové nadšence. Letošní motto zní "Fibers at work". Využijte této příležitosti a přihlaste své nejlepší tiskové projekty do soutěže Gmund Award 2024! Prestižní cena bude letos udělena v následujících kategoriích:

»  PACKAGING  »  BUSINESS  »  MAILING  »  PRIVATE  »  BOOK  »  ART  »

Kromě toho bude udělena zvláštní cena Green Innovation Award za nejvýznamnější ekologicky šetrný projekt z šesti výše uvedených kategorií.

Veškeré informace o letošním ročníku najdete zde.

Zúčastnit se mohou tiskaři, vydavatelé, designéři, agentury, majitelé značek a umělci z celého světa - a to zdarma.

Zúčastněte se Gmund Award 2024
Zúčastněte se Gmund Award 2024

Využijte tuto příležitost a přihlaste své nejlepší tiskové projekty do Gmund Award 2024! Registrace je otevřena do 12. června.

Těšíme se na vaše inovativní a kreativní nápady a projekty.

Vítězové budou vyhlášeni 19. září 2024 v rámci festivalu UNFOLDED v Gmund am Tegernsee

Gmund Colors Matt
Gmund Colors Matt
Prémiové obálky se samolepicí krycí páskou, bez vnitřního potisku, bezdřevý, bílý a barevný, matný povrch
Gmund Colors Metallic
Gmund Colors Metallic
Prémiové obálky se samolepicí krycí páskou, bez vnitřního potisku, bezdřevý, bílý a barevný, metalický povrch
Gmund Colors Transparent
Gmund Colors Transparent
Prémiové obálky se samolepicí krycí páskou, bez vnitřního potisku, bezdřevý, transparentní bílý & barevný, matný povrch
Gmund Colors Felt
Gmund Colors Felt
Kreativní papíry, bezdřevý, bílý a barevný, povrch s plstěncovou ražbou, měkká struktura linky. 9 různých odstínů. Všechny barvy je možné kombinovat s ostatními kvalitami Gmund Colors.
Gmund Hanf
Gmund Hanf
Kreativní papíry vyrobeny ze 100 % evropského konopí (10% - 50% - 100% podíl konopí). Bílý, nenatíraný papír s matným povrchem. Pevné vlákno.
Gmund Bio Cycle
Gmund Bio Cycle
Kreativní papír vyroben z podílu různých rostlinných vláken, bílý a barevný, nenatíraný, matný povrch
Gmund Cotton
Gmund Cotton
Prémiové obálky se samolepicí krycí páskou, bez vnitřního potisku, obsahující hadrovinu, bílý a barevný, matný povrch, vyrobeno ze 100 % bavlněných vláken
Gmund 925
Gmund 925
Kreativní papíry, bezdřevý, bílý a barevný, metalická kartáčová úprava, použitelná šíře 680 mm, odpovídající obálky
Gmund Heidi
Gmund Heidi
Kreativní papíry, bílý a barevný, měkký povrch, pro offsetový tisk a sítotisk. Recyklovaný barevný karton s měkkým povrchem speciálně vyvinutý pro knihtiskové aplikace. Je vyrobený ze 100% recyklovaných vláken, odchylky v barvě, rozdíly v povrchu, stejně jako inkluze, které se liší ve velikosti a množství, jsou typické pro Gmund Heidi. Každý list je jedinečný.
Gmund Original Smooth
Gmund Original Smooth
Kreativní papíry, velmi jemný bezdřevý bílý nenatíraný papír nejvyšší kvality s několika odstíny bílé - od jasně bílé po béžovou. Má velmi jemný matný povrch vyrobený ze směsi vláken z eukalyptu a borovice. Povrch je vysoce hlazený, předtisková záruka 90 – 100 g/m, odpovídající obálky.
Gmund Original Tactile
Gmund Original Tactile
Velmi jemný bezdřevý bílý nenatíraný papír nejvyšší kvality s několika odstíny bílé - od jasně bílé po béžovou. Original Gmund Tactile má matný měkký povrch. Tento papír vyzařuje čistou estetičnost v minimalistickém designu: klasický, přesto moderní a stylový. Skvěle se hodí do všech oblastí podnikové korespondence. Sortiment doplňují obálky.
Gmund Original Tactile Digital
Gmund Original Tactile Digital
Prémiové kancelářské papírové potřeby, bezdřevý, v různých odstínech bílé, matný povch, předtisková záruka 90 – 100 g/m, pro HPI tiskové systémy, odpovídající obálky
Gmund Original Vergé Digital
Gmund Original Vergé Digital
Kreativní papíry, velmi jemný bezdřevý nenatíraný papír nejvyšší kvality s žebrovaným povrchem v několika odstínech bílé - od jasně bílé po béžovou, předtisková záruka 90 – 100 g/m, pro HPI tiskové systémy, odpovídající obálky.
Gmund Original Smooth Digital
Gmund Original Smooth Digital
Kreativní papíry, velmi jemný bezdřevý bílý nenatíraný papír nejvyšší kvality s několika odstíny bílé - od jasně bílé po béžovou. Má velmi jemný matný povrch vyrobený ze směsi vláken z eukalyptu a borovice. Povrch je vysoce hlazený, předtisková záruka 90 – 100 g/m, pro HPI tiskové systémy, odpovídající obálky.
Gmund Wood Solid
Gmund Wood Solid
Kreativní papíry, bezdřevý, bílý a barevný, povrch s ražbou dřeva (jednostranný ve 300 a 350 g/m², oboustranný v 500 g/m²). Papír prvotřídní kvality s jemnou strukturou dřeva v přírodních barvách doplněná o krásné dva odstíny zelené. Bílá struktura se díky offsetovému tisku může proměnit do mnoha barev, které podpoří váš jedinečný vzhled.
Gmund Wood Veneer
Gmund Wood Veneer
Kreativní papír, bezdřevý, bílý a barevný se strukturou dřeva - dýha (jednostranný 300 a 350 g/m², oboustranný 500 g/m²). papír prvotřídní kvality s jemnou strukturou dřeva v přírodních barvách doplněná o krásné dva odstíny zelené. Bílá struktura se díky offsetovému tisku může proměnit do mnoha barev, které podpoří váš jedinečný vzhled.

:-(

It looks like the application is not working properly on this device. Please contact customer support with a screenshot of this message, so that we can help you.