Bądźmy po tej samej stronie!

W Papyrus mocno wierzymy w znaczenie każdej osoby i jej rolę w naszym wspólnym sukcesie. Dlatego naturalnym wyborem było użycie terminów "+1" i "każdy (1) ma znaczenie" jako punktu wyjścia do opracowania naszego nowego konceptu marki, jako pracodawcy.

Z naszym pionierskim podejściem zachęcamy do innowacji i kreatywności, dając pracownikom możliwość myślenia nieszablonowego i przekraczania granic. Dla Ciebie zawsze znajdzie się miejsce!

Wszystkie aspekty naszej pracy opieramy na różnorodności, równości i integracji, doceniając unikalne perspektywy i doświadczenia, które każdy członek zespołu wnosi do naszej małej społeczności. Poprzez pielęgnowanie kultury otwartości i szacunku, tworzymy miejsce, gdzie każdy może się rozwijać.

Każdy (1) ma znaczenie w Papyrus, a razem z Tobą chcemy stworzyć przestrzeń dla: 

+ Twoich celów
+ Nowych talentów
+ Zrównoważonych innowacji
+ Różnorodności, równości i inkluzywności
+ Naszej przyszłości

+1 to nie tylko sposób myślenia, ale także wybór, kultura, która mówi „tak” i gdzie każdy dodatkowy głos jest słyszalny. Bo każdy (1) się liczy.

+1 to także cel, który mówi, że możemy być coraz lepsi, a gdzie doskonałość jest normą. 
Bo każdy (1) może mieć wpływ.

W ten sposób sprawiamy, że wszyscy są na tej samej stronie.

Kim jesteśmy

Dostarczamy rozwiązania w zakresie drukowania i działań kreatywnych do ponad 30 000 klientów w całej Europie kontynentalnej. Papyrus jest partnerem europejskich społeczności kreatywnych i biznesowych oraz ambasadorem roli i wartości papieru w ramach wzmocnionej cyfrowo i zrównoważonej środowiskowo przyszłości.


Co reprezentujemy

Jesteśmy tutaj, aby zapewnić łatwość wykonywania codziennych czynności w miejscu pracy. Wspieramy naszych klientów tworząc bezproblemowe doświadczenia, kierując się naszymi wartościami.

:-(

It looks like the application is not working properly on this device. Please contact customer support with a screenshot of this message, so that we can help you.