Miotły i szczotki

Szufelka zamykana Vileda
Szufelka zamykana Vileda
Tania szufelka z długą rączką. Produkt jest prosty, ergonomiczny, a przy tym wysokiej jakości.
Vileda Lobby szczotka zmiotka 119916
Vileda Lobby szczotka zmiotka 119916
Miotła Lobby do szorstkich posadzek. Regulowany kąt nachylenia kija. Miotełka wyposażona w drążek. Szerokość 25 cm.
Eco broom soft
Eco broom soft
Miękka eko miotła. Łatwo się czyści ze względu na otwartą strukturę. Łącznik z gwintem włoskim. Miotła do zamiatania na mokro i na zewnątrz. Nie ślizgające się włosie o większej średnicy i podwyższonej trwałości. Miotła Eco wykonana z materiałów przetworzonych obudowa z propylenu (PP) a włosie z polietylenu (PE) o wysokiej wytrzymałości. Długość 30 cm. Produkt sprzedawany jest bez kija. Możliwość dokupienia kompatybilnego kija (100275).
Miotła Eco twarda
Miotła Eco twarda
Twarda eko miotła, łatwo się czyści ze względu na otwartą strukturę. Łącznik z gwintem włoskim. Do zamiatania na mokro i na zewnątrz. Nie ślizgające się włosie o większej średnicy i podwyższonej trwałości. Miotła Eco wykonana z materiałów przetworzonych obudowa z propylenu (PP) a włosie z polietylenu (PE) o wysokiej wytrzymałości. Długość 30 cm. Produkt sprzedawany jest bez kija. Możliwość dokupienia kompatybilnego kija. (100275)
Ściągaczka gumowa
Ściągaczka gumowa
Skuteczna wycieraczka podłogowa odporna na suche, wilgotne i mokre zabrudzenia. Elastyczne gumowe ostrze łatwo podąża za nierówną powierzchnią, zbierając zarówno luźne zabrudzenia jak i ciecz.
Szufelka i zmiotka Vileda
Szufelka i zmiotka Vileda
Szufelka ze zmiotką z ergonomicznym uchwytem ułatwiającym korzystanie i przechowywanie. Włosie szczotki wykonane z PET. Gumowa listwa wykańczająca.
Ściągaczka piankowa Vileda
Ściągaczka piankowa Vileda
Do szybkiego usuwania płynów. Wysoka jakość czyszczenia na całej powierzchni. Odpowiada zaleceniom HACCP i aprobowana przez FDA (zgodnie z FDA 21CFR)
Vileda Szczotka ręczna 145873
Vileda Szczotka ręczna 145873
Szczotka ogólnego użytku z krótką rączką. Wytrzymała obudowa szczotki z polipropylenu oraz odporne na ścieranie wysokiej jakości włosie PBT zapewniają skuteczne i higieniczne czyszczenie. Zszywki ze stali nierdzewnej. Można sterylizować w autoklawie w temp. do 134°C. Szczotka jest wyposażona w haczyk ułatwiający suszenie i przechowywanie. 30 x 6 x 5 cm.
VILEDA Zestaw do WC
VILEDA Zestaw do WC
Dokładnie czyści sedes z wszystkich zabrudzeń nie rysuje delikatnych powierzchni wyprofi owane dwa rodzaje włosia usuwa zabrudzenia z wewnętrznej strony sedesu wzmocnione włosie higieniczna.
Vileda Superior broom soft
Wykonana z łatwych w czyszczeniu wysokiej jakości tworzyw sztucznych i włókien syntetycznych. Seria Superior zapewnia wysoką wydajność produktu w połączeniu z najlepszą w swojej klasie higieną w użyciu. Wytrzymały polipropylenowy materiał odporny na duże obciążenia. Poliestrowe włókna PBT odporne na ścieranie zapewniają doskonałe odzyskiwanie gięcia i wysoką odporność na szeroką gamę chemikaliów, olejów, rozpuszczalników organicznych i detergentów. Szczeciny są mocowane za pomocą zszywek nie rdzewiejących i są trwałe. Szczotka o podwyższonej wytrzymałości, odporna na ciepło, może być autoklawowana w temperaturze do 134 ° C dla optymalnej higieny. Superior Miotła miękka jest idealna do suchego zamiatania luźnych cząstek we wnątrz, oferując doskonałe odzyskiwanie łuku, co daje lepszy efekt czyszczenia. Szerokość 50 cm.