Detergenty i dozowanie

TASKI Jontec 300 J-Flex
TASKI Jontec 300 J-Flex
TASKI Jontec 300 J-Flex jest silnie skoncentrowanym, nisko pieniącym preparatem do codziennego mycia zabezpieczonych i niezabezpieczonych twardych, wodoodpornych podłóg. Produkt szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni. Dzięki zawartości technologii O.N.T., neutralizuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeży, przyjemny zapach. Produkty linii J-Flex znajdują się w specjalnych, jednorazowych butelkach z zamocowaną na stałe głowicą dozującą. Głowice zapewniają dozowanie dokładnie tej samej, niezmienionej ilości produktu za każdym razem, w zależności od wybranej opcji dozowania: niskie stężenie lub wysokie stężenie.
DI Divodes FG
DI Divodes FG
Divodes FG 29 to gotowy do użycia środek dezynfekujący dla przemysłu spożywczego, do dezynfekcji maszyn i innych urządzeń oraz powierzchni odpornych na działanie alkoholu.
Helios Brillant
Helios Brillant
Środek czyszczący do płyt ceramicznych i stali nierdzewnej, chroni wszystkie metalowe powierzchnie i nadaje im ładny połysk.
Magic Maxx
Magic Maxx
Uniwersalny środek myjący o silnych właściwościach zwilżających powierzchnię. Wysoce wydajny, przeznaczony do czyszczenia różnorodnych powierzchni, także przemysłowych. Doskonała kompatybilność materiałowa chroni przed uszkodzeniami czyszczonych powierzchni. Szybkie usuwanie zabrudzeń i smarów. Skuteczność w niskim stężeniu (od 0,25%) umożliwia zmniejszenie kosztów związanych z czyszczeniem.
RoomCare R9 Plus Pur Eco
RoomCare R9 Plus Pur Eco
Room Care R9-plus jest skoncentrowanym produktem do codziennego stosowania, opracowanym dla systemu DivermiteDQFM Diversey. Preparat na bazie kwasu cytrynowego, łagodny środek dla maksymalnie bezpiecznego stosowania, przyjemny, świeży zapach, idealny do codziennego stosowania na powierzchniach wodoodpornych, skutecznie usuwa powszechne zabrudzenia występujące na powierzchniach sanitarnych.
Suma Grill D9
Suma Grill D9
Do skutecznego czyszczenia stołów do smażenia, frytownic i piekarników. Suma Grill D9 jest bardzo mocnym, alkalicznym preparatem o barwie brązowej, zawierającym sodę kaustyczną, związki powierzchniowo czynne oraz rozpuszczalniki, co pozwala na skuteczne usuwanie grubych warstw tłuszczu i zwęglonych resztek żywności. Preparat jest odpowiedni do powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej pod warunkiem stosowania go wg zaleceń producenta. Produktu nie należy używać na powierzchniach wrażliwych na działanie alkaliów np. miedź, aluminium itp. Silnie żrący. pH 13. Pojemność 2l. Kod producenta G11840, Diversey.
Universal cleaner Ki
Universal cleaner Ki
Środek do regularnego mycia powierzchni kuchennych i posadzek. Wysokiej jakości, do użytku profesjonalnego. Szybko usuwa silne zabrudzenia czy osady z tłuszczu. Pozostawia połysk bez smug. Środek jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie pozostawia zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeżą, przyjemną woń.
Oasis Clean 61S
Oasis Clean 61S
Kwasowy środek czyszczący, który skutecznie usuwa kamień. Do wszystkich powierzchni odpornych na kwasy w łazience. Kodowane kolorem. Zaprojektowany do użytku w systemie dozowania.
ECOLAB RILAN CLEAN
ECOLAB RILAN CLEAN
Rilan Clean to mleczko szorujące ze specjalnymi związkami powierzchniowo czynnymi. Drobnoziarniste składniki ścierne zapewniają łatwe i delikatne usuwanie uporczywego zabrudzenia w postaci przypalonych resztek, nalotu kamienia czy plam po wodzie. Dzięki sprawdzonej wydajności czyszczenia i przyjaznej środowisku formule Rilan clean został odznaczony certyfikatem EU-flower jako wyrób ekologiczny w oparciu o wymogi dotyczące wyboru surowców i stosowanych opakowań. Zastosowanie: do usuwania mocno utrwalonego zabrudzenia, zwłaszcza w łazienkach lub kuchni. Delikatny dla powierzchni.
Ecolab MAXX Into ALK2
Ecolab MAXX Into ALK2
Wysoko skoncentrowany produkt niewymagający szczegółowych szkoleń z zakresu BHP, z mniejszą ilością dokumentacji, mniejszymi wymaganiami dotyczącymi przechowywania produktów oraz niższymi kosztami związanymi z użytkowaniem i magazynowaniem produktu. Z łatwością usuwa pozostałości z mydła, tłuste zabrudzenia np. odciski palców oraz zabrudzenia z wszystkich powierzchni sanitarnych Doskonale sprawdza się do powierzchni wrażliwych na działanie kwasów w pomieszczeniach sanitarnych np. powierzchnie marmurowe Pozostawia delikatny, świeży zapach.
10 z 104 produkty