Detergenty do mycia naczyń

Środek do czyszczenia zmywarki Finish
Środek do czyszczenia zmywarki Finish
Podczas codziennego użytkowania usuwa kamień i tłuszcz z najważniejszych części zmywarki, tj. filtra, ramion spryskujących i rurek. Aby zmywarka działała jak najbardziej wydajnie, konieczne jest jej czyszczenie raz w miesiącu. Konserwuje maszynę, usuwa kamień, działa odtłuszczająco i neutralizuje zapachy.
Assert Lemon
Assert Lemon
Assert Lemon to skoncentrowany, wysoko pieniący się płyn do mycia naczyń o świeżym zapachu cytryny. Idealnie nadaje się do czyszczenia garnków, szkła i wszystkich zmywalnych przyborów kuchennych. Dzięki łagodnemu składowi i specjalnej kombinacji środków powierzchniowo czynnych z łatwością emulguje tłuszcz, tłuszcz piekarniczy, brud, oleje zwierzęce i roślinne.
Płyn do ręcznego mycia naczyń SUMA Star D1
Płyn do ręcznego mycia naczyń SUMA Star D1
Suma Star D1 jest płynnym skoncentrowanym preparatem do ręcznego mycia naczyć. Można go stosować do mycia garnków, patelni, naczyń, sztućców, szkła i innego sprzętu kuchennego.
Suma Light D1.2
Suma Light D1.2
Suma Light D1.2 jest płynnym preparatem do ręcznego mycia naczyń. Można go stosować do mycia: garnków, patelni, naczyń, sztućców, szkła i innego sprzętu kuchennego. Suma Light D1.2 jest mieszaniną anionowych środków powierzchniowo czynnych, które skutecznie usuwają tłuszcz i zaschnięte resztki żywności, nie pozostawiając na mytych powierzchniach zacieków oraz ułatwiając ich płukanie. Ponadto, jest produktem neutralnym chemicznie.
Trump XL Special
Trump XL Special
Trump XL Special to alkaliczny, płynny środek do mycia naczyń w zmywarkach przemysłowych, idealny do średniej i twardej wody. Produkt jest z nowej generacji produktów nie zawierających NTA, EDTA, fosforanu i chloru.
Ecolab Solid Heavy
Ecolab Solid Heavy
Silnie skoncentrowany środek do stosowania w twardej wodzie, zapewnia najlepsze wyniki czyszczenia w twardej wodzie. Nie zawiera chloru. Technologia Defoam 2010 przeciwdziała tworzeniu się piany w zmywarce, zapewniając właściwą skuteczność mechanicznego procesu mycia gwarantującą jego olśniewające rezultaty. 4,5kg kapsuła w połączeniu z systemem dozowania Ecoplus Future gwarantuje najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa oraz zapewnia doskonałe rezultaty w trakcie jednego mycia, oszczędzając czas i pieniądze. Wykorzystanie łatwego do zgniecenia opakowania przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów, kosztów wywozu śmieci a także wspiera ochronę środowiska.
RA 10  10kg
RA 10 10kg
Ecolab RA 10 to profesjonalny środek nabłyszczający o specjalnym przeznaczeniu do płukania naczyń w zmywarkach przemysłowych.
OPTIMAX DETERGENT 20
OPTIMAX DETERGENT 20
OPTIMAX Detergent to skoncentrowany, alkaliczny detergent zawierający środki maskujące do maszynowego zmywania naczyń, szczególnie polecany do twardej wody.
OPTIMAX RINSE 20L W1
OPTIMAX RINSE 20L W1
OPTIMAX Rinse to niskopieniący preparat przeznaczony do płukania i polerowania naczyń w procesie zmywania maszynowego. OPTIMAX Rinse to neutralny nabłyszczacz, skuteczny w szerokim zakresie twardości wody.
LD 12
LD 12
Detergent do zmywarek przemysłowych, o wysokim stężeniu, skuteczne mycie z minimalną ilością detergentu.