Czyszczenie

Outlet
Mop Pro Glassmop
Mop Pro Glassmop
Mop do czyszczenia na sucho oraz na mokro.
Vileda Supermop kij
Vileda Supermop kij
Długi kij dedykowany do SuperMopa, wygodny w użyciu i łatwy do czyszczenia. Konstrukcja z tworzyw sztucznych powlekana stalą. Możliwość powieszenia na haku. Unikalne mocowanie Monoclick dla Supermopa. Długość 138 cm
TASKI Jontec 300 J-Flex
TASKI Jontec 300 J-Flex
TASKI Jontec 300 J-Flex jest silnie skoncentrowanym, nisko pieniącym preparatem do codziennego mycia zabezpieczonych i niezabezpieczonych twardych, wodoodpornych podłóg. Produkt szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni. Dzięki zawartości technologii O.N.T., neutralizuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeży, przyjemny zapach. Produkty linii J-Flex znajdują się w specjalnych, jednorazowych butelkach z zamocowaną na stałe głowicą dozującą. Głowice zapewniają dozowanie dokładnie tej samej, niezmienionej ilości produktu za każdym razem, w zależności od wybranej opcji dozowania: niskie stężenie lub wysokie stężenie.
Uchwyt do mopa UltraSpeed
Uchwyt do mopa UltraSpeed
Uchwyt do mopa płaskiego o szerokości 40 cm. Kompatybilny z wszystkimi mopami płaskimi systemu UltraSpeed. Duży przycisk nożny – łatwy do nadepnięcia stopą. Uchwyt otwiera się po naciśnięciu przycisku.
DI Divodes FG
DI Divodes FG
Divodes FG 29 to gotowy do użycia środek dezynfekujący dla przemysłu spożywczego, do dezynfekcji maszyn i innych urządzeń oraz powierzchni odpornych na działanie alkoholu.
Outlet
Matowa emulsja do podłóg Jontec Matt
Matowa emulsja do podłóg Jontec Matt
Taski Jontec Matt to emulsja tworząca matową powierzchnię polimerową o dużej trwałości, niewymagająca częstej pielęgnacji. Może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych. TASKi Jontec MATT to szybkoschnący matowy akryl, który zabezpiecza podłogę. Odporny na preparaty dezynfekcyjne i alkohole, krótki czas schnięcia, łatwy do renowacji, spełnia standardy ASTM D-2047 w zakresie współczynnika tarcia statycznego. Pojemność 5l (7513194)
Środek do czyszczenia zmywarki Finish
Środek do czyszczenia zmywarki Finish
Podczas codziennego użytkowania usuwa kamień i tłuszcz z najważniejszych części zmywarki, tj. filtra, ramion spryskujących i rurek. Aby zmywarka działała jak najbardziej wydajnie, konieczne jest jej czyszczenie raz w miesiącu. Konserwuje maszynę, usuwa kamień, działa odtłuszczająco i neutralizuje zapachy.
Dip-It Plus
Dip-It Plus
Dip-it-plus 2,4kg Środek w postaci proszku do usuwania osadów po kawie i herbacie metodą namaczania Ecolab (9036740)
Preparat do konserwacji podłóg drewnianych Jontec Lenio
Preparat do konserwacji podłóg drewnianych Jontec Lenio
Woskowy preparat do konserwacji i czyszczenia podłóg drewnianych zaimpregnowanych i niezaimpregnowanych. Dzięki specjalnej mieszaninie wosków, konserwantów i związków powierzchniowo czynnych preparat szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, konserwuje mutr powierzchnie oraz tworzy na nich błyszczącą, antypoślizgową powłokę ochronną. Preparat nie zawiera rozpuszczalników
Kostki do WC
Kostki do WC
Taski Sani Bloc, Diversey, odświeżacz do muszli klozetowej. Czyści, zapobiega osadzaniu się kamienia i usuwa nieprzyjemne zapachy, kostka do toalet w koszyczku. Szeroki uchwyt koszyczka ułatwia jego zamocowanie, pozostawia delikatny film ochronny. (7518764)
Szufelka zamykana Vileda
Szufelka zamykana Vileda
Tania szufelka z długą rączką. Produkt jest prosty, ergonomiczny, a przy tym wysokiej jakości.
Tork odświeżarz powietrza w sprayu
Tork odświeżarz powietrza w sprayu
Skutecznie zwalczaj nieprzyjemne zapachy w łazience, używając odświeżacza powietrza Tork w sprayu. Produkt zawiera skoncentrowane olejki zapachowe oraz środki neutralizujące nieprzyjemne zapachy, dzięki którym zapewnia długotrwałą świeżość powietrza. Produkt pasuje do dozownika Tork do odświeżaczy powietrza w sprayu. Wysoka skuteczność i atrakcyjny zapach, który eliminuje nieprzyjemną woń. Elastyczne rozwiązanie, pasujące do wielu łazienek. Kompatybilny z dozownikiem Tork 562000, 256055. Liczba dawek 3000 (236052)
Outlet
Uchwyt do mopa ClickSpeed
Uchwyt do mopa ClickSpeed
Wystarczy rzucić mopa na podłogę, nasunąć na niego uchwyt mopa i stopą zamknąć magnetyczny zatrzask. Zalety produktu: Unikalny magnetyczny uchwyt plus mopy wielokrotnego i jednorazowego użytku System lekki i prosty w obsłudze i w działaniu Mopy bez kieszeni i innych mocowań, w których mogłyby ukrywać się zanieczyszczenia i bakterie Ściąganie i nakładanie mopów, bez konieczności ich dotykania
Assert Lemon
Assert Lemon
Assert Lemon to skoncentrowany, wysoko pieniący się płyn do mycia naczyń o świeżym zapachu cytryny. Idealnie nadaje się do czyszczenia garnków, szkła i wszystkich zmywalnych przyborów kuchennych. Dzięki łagodnemu składowi i specjalnej kombinacji środków powierzchniowo czynnych z łatwością emulguje tłuszcz, tłuszcz piekarniczy, brud, oleje zwierzęce i roślinne.
Indur Ultra M
Indur Ultra M
Preparat do codziennej pielęgnacji wodoodpornych podłóg. Indur Ultra posiada silne właściwości nawilżające i nabłyszczające. Sprawdzi się idealnie w takich miejscach jak biura, szpitale, szkoły czy centra handlowe. Może stanowić bazę do bardzo szybkiego polerowania.
Helios Brillant
Helios Brillant
Środek czyszczący do płyt ceramicznych i stali nierdzewnej, chroni wszystkie metalowe powierzchnie i nadaje im ładny połysk.
Chromol
Chromol
Środek do mycia i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnej. Specjalny olejek o właściwościach konserwujących tworzy na powierzchni metalu równomierną warstwę ochronną. Usuwa brud i zacieki bez rysowania materiału. Przeznaczony jest do powierzchni ze stali szlachetnej np. do zmywarek do naczyń, szaf chłodniczych, naczyń do gotowania, pieczenia i smażenia. Można go używac ponadto do czyszczenia lad, półek, blatów ze stali nierdzewnej. Oprócz doskonałych właściwości czyszczących ma działanie konserwujące. Pozostawia delikatną i cienką wartswę ochronną, która chroni przed ponownymi zabrudzeniami. Neutralizuje niepożądane zapachy, zastępując je przyjemną, świeżą wonią. Pojemność 500ml. Kod producenta 9029390, Ecolab.
Magic Maxx
Magic Maxx
Uniwersalny środek myjący o silnych właściwościach zwilżających powierzchnię. Wysoce wydajny, przeznaczony do czyszczenia różnorodnych powierzchni, także przemysłowych. Doskonała kompatybilność materiałowa chroni przed uszkodzeniami czyszczonych powierzchni. Szybkie usuwanie zabrudzeń i smarów. Skuteczność w niskim stężeniu (od 0,25%) umożliwia zmniejszenie kosztów związanych z czyszczeniem.
Outlet
Vileda Padmaster prostokątny 120544
Vileda Padmaster prostokątny 120544
Vileda Padmaster prostokątny 10,4x24,6 cm 120544
Zmywak do okien z przegubem
Zmywak do okien z przegubem
Kompletne narzędzie do czyszczenia okien Evolution Washer. Regulowana pozycja umożliwia większy zasięg i łatwiejszy dostęp do trudnych obszarów. Podkładka z mikrofazy posiada pasek, który pomaga usunąć uporczywe zabrudzenia.
Płyn do ręcznego mycia naczyń SUMA Star D1
Płyn do ręcznego mycia naczyń SUMA Star D1
Suma Star D1 jest płynnym skoncentrowanym preparatem do ręcznego mycia naczyć. Można go stosować do mycia garnków, patelni, naczyń, sztućców, szkła i innego sprzętu kuchennego.
Suma Light D1.2
Suma Light D1.2
Suma Light D1.2 jest płynnym preparatem do ręcznego mycia naczyń. Można go stosować do mycia: garnków, patelni, naczyń, sztućców, szkła i innego sprzętu kuchennego. Suma Light D1.2 jest mieszaniną anionowych środków powierzchniowo czynnych, które skutecznie usuwają tłuszcz i zaschnięte resztki żywności, nie pozostawiając na mytych powierzchniach zacieków oraz ułatwiając ich płukanie. Ponadto, jest produktem neutralnym chemicznie.
Mop Swep Duo MicroPlus
Mop Swep Duo MicroPlus
Dzięki konstrukcji krótko strzyżonych mikrowłókien osiąga najwyższej klasy jakość czyszczenia Szczególnie skuteczny w czyszczeniu podłóg gładkich i zabezpieczonych polimerami Mop ze specjalnymi włóknami o otwartej strukturze pokrytej paskami, które zwiększają skuteczność i dokładność czyszczenia Zachowuje swoje właściwości do 1000 cykli prania. Certyfikat Nordic Ecolabel.
Tapi Spotex 2
Tapi Spotex 2
Taski Tapi Spotex 2, Diversey, środek w postaci sprayu do usuwania plam pochodzenia organicznego, jak i na bazie wody, z wykładzin podłogowych i dywanów np. po kawie, herbacie czy winie.skutecznie usuwa plamy różnego pochodzenia, bezpieczny dla wszystkich typów dywanów, wliczając wełniane, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zawiera technologię O.N.T. Pojemność 750 ml (7513333)
24 z 243 produkty