Środki czyszczące

Kategorie (0)
Magic Maxx
Magic Maxx
Uniwersalny środek myjący o silnych właściwościach zwilżających powierzchnię. Wysoce wydajny, przeznaczony do czyszczenia różnorodnych powierzchni, także przemysłowych. Doskonała kompatybilność materiałowa chroni przed uszkodzeniami czyszczonych powierzchni. Szybkie usuwanie zabrudzeń i smarów. Skuteczność w niskim stężeniu (od 0,25%) umożliwia zmniejszenie kosztów związanych z czyszczeniem.
Universal cleaner Ki
Universal cleaner Ki
Środek do regularnego mycia powierzchni kuchennych i posadzek. Wysokiej jakości, do użytku profesjonalnego. Szybko usuwa silne zabrudzenia czy osady z tłuszczu. Pozostawia połysk bez smug. Środek jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie pozostawia zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeżą, przyjemną woń.
BrialXL Fresh 5l
BrialXL Fresh 5l
Środek do czyszczenia wszystkich zmywalnych powierzchni, takich jak szkło, marmur, emalia, plastik itp. Idealny produkt do czyszczenia delikatnych i błyszczących powierzchni. Pozostawia długotrwały, świeży zapach (bardziej intensywny niż Brial Top). Czyści i suszy bez pozostawiania smug. Pojemność 1l, Ecolab (3019850)
Indur XL Fresh 5l
Indur XL Fresh 5l
Neutralny środek czyszczący o świeżym zapachu dla wszystkich wodoodpornych podłóg. pH w roztworze użytkowym około 7,5.
DI R7 16X0.5L W3066
DI R7 16X0.5L W3066
Produkt przeznaczony do czyszczenia wszystkich twardych, zmywalnych powierzchni. Nie rysuje czyszczonych powierzchni. Nadaje się do czyszczenia powierzchni i urządzeń wykonanych z tworzywa sztucznego, szkła, glazury i terakoty, stali stopowej i chromu, a także malowanych, występujących w łazience.
Brial ACTION PLUS
Brial ACTION PLUS
Brial Action Plus to wysoce skoncentrowany środek czyszczący do powierzchni na bazie alkoholu do ekologicznego i ekonomicznego czyszczenia. Czyści bez smug, wysycha bez pozostałości i pozostawia przyjemny świeży zapach. Szczególnie doskonałe rezultaty osiągane są na błyszczących powierzchniach. Pojemność 1l, Ecolab (3021110)
cif oxy gel
cif oxy gel
Cif Professional Oxy-Gel to płynny, skoncentrowany preparat do mycia podłóg i innych wodoodpornych zmywalnych powierzchni. Produkt polecany do mycia powierzchni ceramicznych, wykonanych z plastiku lub malowanej farby olejnej, itp.
DOMESTOS 5L
DOMESTOS 5L
Uniwersalny środek myjący i dezynfekujący, usuwa tłuszcz, brud, plamy i niszczy bakterie. Może być stosowany do toalet, zlewozmywaków, wanien, zlewów. Wszystkie zmywalne powierzchnie można dezynfekować rozcieńczalnikiem. Może być również używany do wybielania bielizny.
Good Sense Vert 1l
Good Sense Vert 1l
Good Sense Vert to intensywnie perfumowany, neutralizujący zapachy, uniwersalny środek czyszczący do twardych, wodoodpornych powierzchni.
Multi EL 10 cleaner
Multi EL 10 cleaner
Uniwersalny środek czyszczący, który z łatwością usuwa tłuszcz i olej, polecany w działach ryb i mięsa. W niskim stężeniu można go stosować bez spłukiwania na powierzchnie, które nie wchodzą w kontakt z żywnością, szybkoschnący preparat o świeżym i delikatnym zapachu, myjący wszystkie wodoodporne powierzchnie, w tym podłogi.
10 z 29 produktów