Poligrāfijas produkti

Poligrāfijas produkti: Atklājiet visaptverošu Papyrus Poligrāfijas produktu sortimentu

DigiGold® Icewhite
DigiGold® Icewhite
Augstākās klases nekrītots papīrs, koksnes masu nesaturošs, koši balts, nekrītots, matēta virsma, piemērots HPI un sausā tonera drukāšanas iekārtās.
Color Copy
Color Copy
Augstākās klases nekrītots papīrs, koksnes masu nesaturošs, koši balts, nekrītots, gluda virsma.
Giroform® CF
Giroform® CF
Paškopējošais papīrs (apakšējais slānis), koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains
Līme paškopējošiem papīriem
Līme paškopējošiem papīriem
Līme paškopējošiem papīriem.
G Print®
G Print®
Krītots papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts, matēta virsma
Multicolor Mirabell™
Multicolor Mirabell™
Makulatūras kartons, otrreizēji pārstrādāts, daudzslāņu ar baltu virspusi un pelēku aizmuguri, trīsreiz krītota virspuse un pigmentēta aizmugure, matēta virsma.
Rainbow®
Rainbow®
Nekrītots papīrs, koksnes masu nesaturošs, krāsains, matēta virsma, preprint garantija 80 - 160 g/m²
Gmund Original Tactile
Gmund Original Tactile
Augstākās klases korportatīvās identitātes papīrs, koksnes masu nesaturošs, dažādos baltos toņos, matēta virsma, preprint garantija 90 – 100 g/m², pieskaņots aplokšņu klāsts.
Gmund Original Vergé
Gmund Original Vergé
Augstākās klases korportatīvās identitātes papīrs, koksnes masu nesaturošs, dažādos baltos toņos, "laid" faktūra, satur 10% kokvilnas šķiedras, preprint garantija 90 – 100 g/m², pieskaņots aplokšņu klāsts
Gmund Original Smooth
Gmund Original Smooth
Augstākās klases korportatīvās identitātes papīrs, koksnes masu nesaturošs, dažādos baltos toņos, gluda virsma, preprint garantija 90 – 100 g/m², pieskaņots aplokšņu klāsts.
Fuego® Matt
Fuego® Matt
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, nekrītots, matēta virsma, ar palielinātu tilpummasu, paaugstināta stingrība, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Fuego® Lines
Fuego® Lines
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, nekrītots, līnijveida filca virsma, līnijas paralēli šķiedras virzienam, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Fuego® Felt
Fuego® Felt
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, nekrītots, autentiska filca virsmas apdare virspusē un aizmugurē, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Majestic Luxus
Majestic Luxus
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, sudraba un zelta krāsā, metālisks, piemērots drukāšanai ofsetā un sausā tonera drukāšanas iekārtās, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Plike®
Plike®
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, matēta, neatstarojoša, gumijota virsma. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Majestic Chameleon
Majestic Chameleon
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, dažādos baltos toņos, metāliska un spīdīga virsma, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Majestic Classic
Majestic Classic
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, metālisks, piemērots drukāšanai ofsetā un sausā tonera drukāšanas iekārtās, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Cromático, -ca.® Extra White
Cromático, -ca.® Extra White
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, koši balts, caurspīdīgs, nekrītots, matēta virsma. Pieejams pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Natural Evolution
Natural Evolution
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, dažādos baltos toņos, krītots, matēta virsma, paaugstināta tilpummasa, paaugstināta stingrība. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Cromático, -ca.® TransWhite
Cromático, -ca.® TransWhite
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, caurspīdīgs, balts, nekrītots, matēta virsma, pieejams pieskaņotu aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Cromático, -ca.® Transparent
Cromático, -ca.® Transparent
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, caurspīdīgi balts, matēta virsma, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Cromático, -ca.® Digital
Cromático, -ca.® Digital
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, caurspīdīgi balts, matēta virsma, izmantojamais platums 440 mm, piemērots HPI drukas iekārtās. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Multicopy
Multicopy
Preprint kvalitātes papīrs, koksnes masu nesaturošs, koši balts, nekrītots, matēta virsma, ColorLok
Gmund Original Smooth Digital
Gmund Original Smooth Digital
Augstākās klases korportatīvās identitātes papīrs, koksnes masu nesaturošs, dažādos baltos toņos, gluda virsma, preprint garantija 90 – 100 g/m², pieskaņots aplokšņu klāsts, HPI drukas iekārtām
24 no 118 produkts