Fasson® Pastel Offset
Fasson® Pastel Offset
Fasson® Pastel Offset

Fasson® Pastel Offset

Pašlīmējošs papīrs, koksnes masu nesaturošs, krāsains, nekrītots, matēta virsma
Drukas tehnoloģija
Absorbējoša virsma, kas ir piemērota ofseta, UV-ofseta drukai, kā arī sietspiedei. Jāapsver drukas pulvera ar atbilstošu daļiņu lielumu lietošana.
Rastra blīvums
Rastra blīvums līdz 60 l/cm (150 LPI) ir piemērojams nekrītotajiem materiāliem un līdz 80 l/cm (200 lpi) uz krītotajiem materiāliem. Lietojot citas tehnoloģijas, pirms drukas nepieciešams veikt testa druku. Iespiedējam, ņemot vērā dažādus elementus, kā papīru un drukas aprīkojumu, jāizvēlas krāsu profils un maksimālais tintes segums.
Krāsas
Piemērots drukāšanai ar oksidējošām ofseta krāsām, UV krāsām un sietspiedē.
Drukas spiediens
Standarta drukas spiediens. Jāizvairās no paaugstināta drukas spiediena.
Krāsas žūšana
Žūšanas procesam, drukājot ar oksidējošām krāsām un parastajām ofseta krāsām , nepieciešamas 24 līdz 48 stundas, atkarībā no krāsas uzklāšanas blīvuma.
Pēcapstrāde
Lakošana ar eļļas bāzes, ūdens bāzes lakām, kā arī UV lakām ir iespējama.
Instrukcija
Šis papīrs ražots, lai nemainītu savas īpašības pie relatīvā gaisa mitruma 45-55% gaisā un pie temperatūras 20°C - 23°C., tādējādi būtu jāraugās, lai šie noteikumi tiktu ievēroti vietās, kur papīrs tiek glabāts. Iespējami ilgi papīrs būtu jātur neizpakots. Jāizvairās no krasām mitruma un temperatūras izmaiņām.
Tehniskās specifikācijas atruna
Visas īpašības ir saskaņā ar rūpnīcas mērījumiem, kas var būt pakļauti svārstībām, kas ir ierasts šajā nozarē.
Drukas un pēcapstrādes atruna
Attiecība uz visiem drukas un pēcapstrādes procesiem lūgums ievērot drukas iekārtas ražotāju, kā arī krāsu un laku u.c. ražotāju rekomendācijas. Papyrus neuzņemas atbildību par zaudējumiem, kas radušies nepareizas drukas un pēcapstrādes laikā.