Dizaina papīri

Dizaina papīri: Atklājiet visaptverošu Papyrus sortimentu. Līdzīgus produktus Jūs varat atrast sadaļā Poligrāfijas produkti.

Plike®
Plike®
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, matēta, neatstarojoša, gumijota virsma. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Fuego® Matt
Fuego® Matt
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, nekrītots, matēta virsma, ar palielinātu tilpummasu, paaugstināta stingrība, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Fuego® Lines
Fuego® Lines
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, nekrītots, līnijveida filca virsma, līnijas paralēli šķiedras virzienam, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Fuego® Felt
Fuego® Felt
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, nekrītots, autentiska filca virsmas apdare virspusē un aizmugurē, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Majestic Luxus
Majestic Luxus
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, sudraba un zelta krāsā, metālisks, piemērots drukāšanai ofsetā un sausā tonera drukāšanas iekārtās, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Majestic Classic
Majestic Classic
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, metālisks, piemērots drukāšanai ofsetā un sausā tonera drukāšanas iekārtās, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Majestic Chameleon
Majestic Chameleon
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, dažādos baltos toņos, metāliska un spīdīga virsma, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Cromático, -ca.® Extra White
Cromático, -ca.® Extra White
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, koši balts, caurspīdīgs, nekrītots, matēta virsma. Pieejams pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Natural Evolution
Natural Evolution
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, dažādos baltos toņos, krītots, matēta virsma, paaugstināta tilpummasa, paaugstināta stingrība. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Cromático, -ca.® TransWhite
Cromático, -ca.® TransWhite
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, caurspīdīgs, balts, nekrītots, matēta virsma, pieejams pieskaņotu aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Cromático, -ca.® Transparent
Cromático, -ca.® Transparent
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, caurspīdīgi balts, matēta virsma, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Cromático, -ca.® Digital
Cromático, -ca.® Digital
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, caurspīdīgi balts, matēta virsma, izmantojamais platums 440 mm, piemērots HPI drukas iekārtās. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Gmund 925
Gmund 925
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, matēta metāla virspuse, izmantojamais platums 680 mm, pieejams atbilstošs aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Majestic Classic Digital
Majestic Classic Digital
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, metālisks, piemērots drukāšanai ofsetā, HPI un sausā tonera drukāšanas iekārtās, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Majestic Luxus Digital
Majestic Luxus Digital
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, sudraba un zelta krāsā, metālisks, piemērots drukāšanai ofsetā, HPI un sausā tonera drukāšanas iekārtās, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Fuego® Felt Digital
Fuego® Felt Digital
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, nekrītots, abpusēja filca virsmas faktūra, piemērots drukai ofseta drukais, HP Indigo drukas iekārtās, kā arī sausā tonera drukas iekārtās. Pieejams pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Gmund Cotton
Gmund Cotton
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, matēta, mīksta virsma, paaugstināta tilpummasa (2.0), izgatavots 100% no kokvilnas šķiedrām, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Fuego® Stone
Fuego® Stone
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, pelēka un melna nokrāsa, nekrītots, matēta virsma, ar palielinātu tilpummasu, paaugstināta stingrība, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Gmund Colors Matt
Gmund Colors Matt
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, nekrītots, matēta virsma, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Gmund Colors Transparent
Gmund Colors Transparent
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, gan balts, gan krāsains, matēta virsma, pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Gmund Colors Metallic
Gmund Colors Metallic
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, viena papīra puse ar metāliskas krāsas mikro reljefu, izmantojamais platums 680 mm, pieejams pieskaņots aplokšņu klāsts. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Gmund Colors Felt
Gmund Colors Felt
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, filca faktūra, viegla līniju struktūra. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Gmund Heidi
Gmund Heidi
Dizaina papīrs, balts un krāsains, mīksta virsma, piemērots , ofseta drukai un sietspiedei, izgatavots 100% no otrreizēji pārstrādātām šķiedrām. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
Gmund Wood Solid
Gmund Wood Solid
Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, balts un krāsains, koka nospieduma faktūra (vienpusēja faktūra 300 un 350 g/m², abpusēja faktūra 500 g/m²). Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.
24 no 29 produkts