Natural Evolution

Natural Evolution tundub õige valikuna sõna otseses mõttes kohe, kui puudutate selle eriti matti pinda ja samuti saab tänu sellele toota ka fantastilisi trükimaterjale. Soovitame Natural Evolutionit selle erilise pigmendi tõttu, mis sobib ideaalselt kõrgete nõudmistega piltide printimiseks. Natural Green Evolution on tootesarja kõige uuem täiendus ja see pakub kõike, mida nõudlike piltide printimisel võiks oodata. Need on nii elutruud ja valmistatud 100% taaskasutatud kiududest.
 


Mõlemad paberid säilitavad oma jäikuse tänu suurele mahulisusele (1,4), mistõttu on see ideaalne materjal kvaliteetsete pakendite valmistamiseks. Imetlege värvide intensiivsust, teravust, kontrasti – Natural Evolutioni ja Natural Green Evolutioni võimaldatud kujutise taasesitus on igas mõttes suurepärane. Tänu peenele matile pinnale muudab see mõlemad paberid sobivaks ka erinevate viimistlustehnikate jaoks. Saadaval on valge ja elevandiluu värv, kaaluga 120–320 g/m².
 

             Natural Green Evolution on keskkonnasõbralik valik. See esmaklassiline taaskasutatud paber on FSC® 100% taaskasutatud sertifikaadiga, mistõttu on see loomulik valik kvaliteetsete trükitoodete jaoks, mis aitavad teil teistest eristuda. Natural Evolution on valmistatud esmastest kiududest ja omab ka FSC® sertifikaati.
     

 

 

Tekkis huvi? 

Avastage Natural Evolutioni sarja ainulaadne tunne ja tellige näidisraamat.