Papyruse üldtingimused

Papyrus AS on trükipaberite hulgimüüja, mis kuulub OptiGroup AB gruppi.

Kontaktandmed:

Papyrus AS 
Sõpruse pst 145 
13417 Tallinn
Reg.kood: 10197328
KMKR nr: EE100231261  
tel:  372 6788 670   
e-tellimused: tellimus.ee@papyrus.com
koduleht: www.papyrus.com/ee

Kontor töötab E-R 8:00-16:30

Tootehinnad

Tootehinnad hinnakirjas on eurodes, hindadele lisandub käibemaks. Hinnad on toodud mõõtühiku kohta (leht, poogen, pakk, kast, kg jne).  Mõõtühikud on tootegrupiti erinevad. Mitme toote puhul kasutame skaalahinnastamist – mida rohkem tellitakse seda paremaks hind läheb.

Väiketellimustasu 

Alla 200 euro laotellimuse puhul (km-ta) lisandub arvele väiketellimustasu 15 €+km.

Laod ja tarnegraafikud

EE - Eesti ladu             

Tööpäevadel kuni kella 16:30 vormistatud tellimused tarnitakse kliendile järgmisel tööpäeval. Tallinnas on erandkorras võimalik tellida tarneid pealelõunase kaubaringiga. Tellimused teiseks ringiks tuleb esitada hiljemalt kella 11:30  Papyruse müügiosakonda. Teise ringi kaup jõuab kliendile vastavalt veoringile, kuid hiljemalt kell 18:00. Tallinna lattu ise kaubale järgi tulla ei saa.

FI - Soome ladu

Tööpäevadel kuni kella 16:00 vormistatud tellimused tarnitakse kliendile järgmisel tööpäeval.

LT- Leedu  ladu

Leedust on tarned 1x nädalas, tellimuste esitamise tähtaeg on neljapäev kell 12:00. Kaup jõuab kliendile teisipäeval.          

DE - Saksa ladu

Saksa laost on tarned nii kaubaautode kui postipakkidena. Tarnegraafik/saabumine sõltub konkreetse tellimuse kaalust. NB! E-poes on tarnegraafiku seadistus tehtud suuremahulisi tellimusi arvestades (Schenker), väiksed tellimused liiguvad postipakina ja see on üldiselt aeglasem kui e-poe tarnelubadus.

  1. Esitades üle 50kg tellimusrea esmaspäeval enne 12:00 on Kölni kaup klientidel reedel. Tarnija Schenker.
  2. Esitades üle 50kg tellimusrea neljapäeval enne 12:00 on Kölni kaup klientidel käes teisipäeval. Tarnija Schenker.
  3. Alla 50 kg tellimusridade korje on Kölnist igal tööpäeva õhtul, kaubad tarnitakse postipakina otse tellijale umbes 5-6 tööpäevaga. Tellimusele lisandub 15 €+km GLS-postipakitasu.  Tarnija Itella.
  4. Kõiki disain- ja tekstuurpabereid  Specials® Finest Paper on võimalik tellida väiksemas koguses kui täispakk. Miinimum ostukogus ühe artikli kohta on 10% originaalpaki suurusest. Poognate kaupa ostes on toode +25% kallim hinnakirja üldhinnast. Papyruse e-poest näeb toodete laoseisu reaalajas, kuid ise tellimust e-poes vormistada ei ole võimalik. Avatud paki tellimuse vormistamiseks palume pöörduda Papyruse müügiosakonna poole. Avatud paki tellimustele (max kaal tarnes on 50 kg) lisandub 15 €+km GLS-postipakitasu sõltumata tellitavast kogusest.  Tellimusridade korje on Kölnist igal tööpäeva õhtul, kaubad tarnitakse postipakina otse tellijale umbes 5-6 tööpäevaga. Tellimusele lisandub 15 €+km GLS-postipakitasu. Tarnija Itella. Väiketellimustasu  avatud pakkide puhul ei rakendata.

Saksamaa ladudest tehtud tellimusi tühistada ega tagastada ei saa.

Maksetingimused ja viivistasud

Maksetähtaja ja krediidilimiidi eelduseks on kirjalikult sõlmitud ostu-müügilepingu olemasolu. Lepinguliste klientidega kasutame kokkulepitud maksetingimusi, nii maksetähtaja kui ka krediidilimiidi osas.

Papyrusel on õigus keelduda tellimuse täitmisest ning toodete tarnimisest, kui Ostja ei ole kokkulepitud ettemakset täielikult tasunud või kui Ostjal on tasumata arveid, mille maksetähtpäev on saabunud. Maksete hilinemise puhul võlglase tellimuste käsitlemine seiskub ja kaupade väljasaatmist ei toimu.  Maksetähtaegadest mitte kinnipidamisel väljastab Papyrus AS viivisarveid, viivise määr on 0,066% päevas

 

Kauba tagastamine  

Kliendi poolt valesti tellitud tooteid Papyrus AS reeglina tagasi ei osta. Kauba tagastamine toimub ainult reklamatsiooni alusel.

Riigipühadel ja puhkepäevadel kaubatarneid ei toimu. Kaupade tarne toimub Papyruse laost tellijani ainult Papyruse ametliku transpordi-partneri kaudu.

Kaubaalused

Papyrus logoga kaubaalused ja- kaaned on korduvkasutusega pakend. Vastavalt märgistatud kaubaalused on Papyruse omand ja neil on rahaline väärtus. Kaubaaluste üle peetakse arvestust. Selliste kaubaaluste tagastamata jätmisel on Papyrusel arve esitamise õigus.

Papyrus AS  juhindub kehtivatest „General Trade Rules for Sales of Paper and Paperboard“ reeglitest.

Papyrus AS jätab endale õiguse teha muudatusi hinnakirjas.

 

 

Mais hakkab kehtima uus hinnakiri. Lisaks tootemuudatustele oleme uuendanud ka üldtingimusi. 

Hinnakiri