Papyruse üldtingimused

Papyrus AS on trükipaberite hulgimüüja, mis kuulub OptiGroup AB gruppi.

Kontaktandmed:

Papyrus AS 
Sõpruse pst 145 
13417 Tallinn
Reg.kood: 10197328
KMKR nr: EE100231261  
tel:  372 6788 670   
e-tellimused: tellimus.ee@papyrus.com
koduleht: www.papyrus.com/ee

Kontor töötab E-R 8:00-16:30

Tootehinnad

Tootehinnad hinnakirjas on eurodes, hindadele lisandub käibemaks. Hinnad on toodud mõõtühiku kohta (leht,  pakk, kast, kg jne).  Mõõtühikud on tootegrupiti erinevad. Peamistel tootegruppidel kasutame skaala hindasid – toote hind sõltub tellitava artikli kogusest.

Väiketellimustasu 

Alla 200 euro laotellimuse puhul (km-ta), lisandub arvele väiketellimustasu 15 €+km.

Laod ja tarnegraafikud

EE - Eesti ladu             

Tööpäevadel kuni kella 16:00 vormistatud tellimused tarnitakse kliendile järgmisel tööpäeval. Tallinnas on erandkorras võimalik tellida tarneid pealelõunase kaubaringiga. Tellimused teiseks ringiks tuleb esitada hiljemalt kella 11:30  Papyruse müügiosakonda. Teise ringi kaup jõuab kliendile vastavalt veoringile, kuid hiljemalt kell 18:00. Tallinna lattu ise kaubale järgi tulla ei saa.

FI - Soome ladu

Tööpäevadel kuni kella 16:00 vormistatud tellimused tarnitakse kliendile järgmisel tööpäeval.

LT- Leedu  ladu

Leedust on tarned tellimuspõhised. Kui tellimus esitada enne kella 9:00, hakkab üldjuhul kaup liikuma Leedust samal päeval. Kaup jõuab kliendini mõne tööpäevaga.       

NL on Hollandi asuv tekstuur- ja eripaberite keskladu Wijchenis

Hollandi laost toimuvad tarned nii Rotra suurte kaubaautodega (tellimus 50 kg ja rohkem) kui DHL kullerpakkidena (tellimus alla 50 kg). Kaup ei läbi Papyrus EE ladu. Tellitava kauba tarneaeg sõltub konkreetse tellimusrea kaalust. Hollandi laost tehtud tellimusi tühistada ega tagastada ei saa.

● Üle 50 kg (u 2 ja enam pakki) NL tellimusread tarnitakse kliendini kord nädalas Rotra Transpordiga. Tellides enne neljapäeva kell 12:00 on kaup käes järgmisel teisipäeval-kolmapäeval.

● Alla 50 kg (u 1-2 pakki) NL tellimusread tarnitakse DHL postipakina. Tellimused komplekteeritakse iga tööpäeva õhtul, kaubad tarnitakse postipakina tellijani otse, tarneaeg umbes 5 tööpäeva.

● Lahtised pakid: teatud tekstuurpabereid saab tellida väiksemas koguses kui täispakk. Avatud paki miinimum ostukogus on 20% paki suurusest. Lahtist pakki ostes on toode 25% kallim hinnakirja üldhinnast. Lahtise paki tellimusele lisandub DHL kullerveotasu 25 € +km. Papyruse e-poest näeb toodete laoseisu reaalajas, kuid ise avatud paki tellimust e-poes vormistada ei ole võimalik. Avatud paki tellimuse vormistamiseks palume pöörduda müügiosakonna poole.

Maksetingimused ja viivistasud

Maksetähtaja ja krediidilimiidi eelduseks on kirjalikult sõlmitud ostu-müügilepingu olemasolu. Lepinguliste klientidega kasutame kokkulepitud maksetingimusi, nii maksetähtaja kui ka krediidilimiidi osas.

Papyrusel on õigus keelduda tellimuse täitmisest ning toodete tarnimisest, kui Ostja ei ole kokkulepitud ettemakset täielikult tasunud või kui Ostjal on tasumata arveid, mille maksetähtpäev on saabunud. Maksete hilinemise puhul võlglase tellimuste käsitlemine seiskub ja kaupade väljasaatmist ei toimu.  Maksetähtaegadest mitte kinnipidamisel väljastab Papyrus AS viivisarveid, viivise määr on 0,066% päevas

Kauba tagastamine  

Kliendi poolt valesti tellitud tooteid Papyrus AS reeglina tagasi ei osta. Kauba tagastamine toimub ainult reklamatsiooni alusel.

Riigipühadel ja puhkepäevadel kaubatarneid ei toimu. Kaupade tarne toimub Papyruse laost tellijani ainult Papyruse ametliku transpordi-partneri kaudu.

Kaubaalused

Papyrus logoga kaubaalused ja- kaaned on korduvkasutusega pakend. Vastavalt märgistatud kaubaalused on Papyruse omand ja neil on rahaline väärtus. Kaubaaluste üle peetakse arvestust. Selliste kaubaaluste tagastamata jätmisel on Papyrusel arve esitamise õigus.

Papyrus AS  juhindub kehtivatest „General Trade Rules for Sales of Paper and Paperboard“ reeglitest.

Papyrus AS jätab endale õiguse teha muudatusi hinnakirjas.