Pakume tooteid ja teenuseid, mis vastavad kõige paremini meie klientide ootustele  jätkusuutlikkuse vaatevinklist lähtuvalt. Meie tootevalikut kohandub pidevalt, et olla vastavuses klientide kasvavate nõudmistega keskkonnateemade osas. Oma tarnijate valikul oleme lähtunud ja ka lähtume edaspidi rangetest keskkonnapoliitilistest kriteeriumitest.

Oleme kogu ettevõtte keskkonnastrateegia viinud vastavusse säästva looduse standarditega.  Me hoolime. Pidevate täiustuste abil vähendame ja väldime negatiivset mõju keskkonnale ning tegeleme jätkusuutlikkuse suurendamisega kogu oma väärtusahelas. Eeldame, et meie tarnijad ja partnerid järgivad meie jätkusuutlikkuse tegevuskavaga seotud põhimõtteid ning nõuame tarnijatelt, et pakutavad toormaterjalid, tooted ja teenused vastaksid keskkonnaalastele õigusaktidele.

Olime esimene FSC-sertifikaadiga paberikaupmees. Juba 2003. aastal sai Papyrus esimese Euroopa paberikaupmehena FSC® sertifikaadi. Täna on kõigil Papyruse ettevõtetel tarneahela sertifitseeritud, mis võimaldab meil jälgida paberitoodete tooraine päritolu. 2014. aasta lõpuks viidi lõpule kõigi Papyrus-ettevõtete integreerimine üheks ühiseks FSC® ja PEFC sertifikatsiooni numbri alla. Papyrus  on FSC® (FSC-C004423) ja PEFC (PEFC/04-31-0749) sertifitseeritud.

:-(

It looks like the application is not working properly on this device. Please contact customer support with a screenshot of this message, so that we can help you.