Medarbejdere

Grafisk salgsafdeling
Tlf. +45 7027 1868
grafisk.dk@papyrus.com
 

Simon Andersen
Head of Sales Denmark
Mobil +45 2363 4182
simon.andersen@papyrus.com 
 

Helene Bergmann
Afdelingsleder
Direkte +45 7580 6748
Mobil +45 2363 4135
helene.bergmann@papyrus.com

 
Karsten Otte
Intern salgssupport
Direkte +45 7580 6705
karsten.otte@papyrus.com

Kasper Eskildsen
Intern salgssupport
Direkte +45 7580 6712
kasper.eskildsen@papyrus.com

Lis Nielsen
Intern salgssupport
Direkte +45 7580 6709
lis.nielsen@papyrus.com

Lise-Lotte Forsing
Intern salgssupport
liselotte.forsing@papyrus.com
Direkte +45 7580 6715

Martin Hougaard
Intern salgssupport
martin.hougaard@papyrus.com
Direkte +45 7580 6723

Mogens Pedersen
Salgskonsulent
Mobil +45 2363 4250
mogens.pedersen@papyrus.com

Pia Knudsen
Intern salgssupport
Direkte +45 7580 6704
pia.knudsen@papyrus.com

Preben Andersen
Intern salgssupport
Direkte +45 7580 6711
preben.andersen@papyrus.com

Thomas Sigvardt
Salgskonsulent
Mobil +45 2363 4107
thomas.sigvardt@papyrus.com

     

Grafisk ledelse og support

Jens Thurøe
Managing Director
Nordic & Baltics
Mobil +45 2363 4401
jens.thuroe@papyrus.com
 

Hans Ekelund
Sales Director
Scandinavia
Mobil +46 (0) 761 295 080
hans.ekelund@scaldia.com
 

Stellan Pehrson
Head of Sales Specialities, Scandinavia
Mobil +46 1051 72618
stellan.pehrson@papyrus.com
 

Allan Christiansen
Business Manager
Scandinavia Board
Mobil +45 2363 4212
allan.christiansen@papyrus.com
 

Mads Kusk Hundsbæk
Business Manager Scandinavia
Viscom
Mobil +45 2363 4272
mads.kusk@papyrus.com

Kenneth Sørensen
Assortment Administration Manager Scandinavia
Direkte +45 4358 1202
Mobil +45 2363 4202
kenneth.sorensen@papyrus.com

Carlos Gjerding
Technical Customer Service
Mobil +45 2363 4160
carlos.gjerding@papyrus.com
 

Ulla Jensing
Marketing Manager Scandinavia
Mobil +45 2363 4753
ulla.jensing@papyrus.com


 

Grafisk logistik og debitorbogholderi

Jonathan Johansson
3PL/Distribution Manager, Logistics 
Direkte +46 1051 72620
jonathan.johansson@papyrus.com

 
Sylwia Barsegian

Credit Controller, HR- &
administrativ ansvarlig
Direkte +45 2363 4102
sylwia.barsegian@papyrus.com