Medarbejdere

Grafisk salgsafdeling
Tlf. 7027 1868
grafisk.dk@papyrus.com
 


Simon Andersen
Head of Sales Denmark
Mobil +45 2363 4182
simon.andersen@papyrus.com 

 



Helene Bergmann
Afdelingsleder
Direkte +45 7580 6748
Mobil +45 2363 4135
helene.bergmann@papyrus.com

 

 
Carlos Gjerding
Salgskonsulent
Mobil +45 2363 4160
carlos.gjerding@papyrus.com
 

Charlotte Boisen (barsel)
Intern salgssupport
Direkte +45 7580 6702
charlotte.boisen@papyrus.com
 

Lis Nielsen
Intern salgssupport
Direkte +45 7580 6709
lis.nielsen@papyrus.com
 


Lone Jagd Rasmussen
Intern salgssupport
Direkte +45 7580 6705
lone.jagd.rasmussen@papyrus.com 

 

Mogens Pedersen
Salgskonsulent
Mobil +45 2363 4250
mogens.pedersen@papyrus.com

 

Morten Nielsen
Intern salgssupport
Direkte +45 7580 6712
morten.nielsen@papyrus.com
 


Pia Knudsen
Intern salgssupport
Direkte +45 7580 6704
pia.knudsen@papyrus.com
 

 

Preben Andersen
Intern salgssupport
Direkte +45 7580 6711
preben.andersen@papyrus.com

 
René Domino
Intern salgssupport
Direkte +45 7580 6715
rene.domino@papyrus.com

 
Ronnie Pontoppidan
Salgskonsulent, Viscom
Mobil +45 2363 4259
ronnie.pontoppidan@papyrus.com
Thomas Sigvardt
Salgskonsulent
Mobil +45 2363 4107
thomas.sigvardt@papyrus.com
 

 


Grafisk ledelse og support

Jens Thurøe
Managing Director
Nordic & Baltics
Mobil +45 2363 4401
jens.thuroe@papyrus.com

Allan Christiansen
Business Manager
Scandinavia Board
Mobil +45 2363 4212
allan.christiansen@papyrus.com


Kent Persson
Business Manager
Scandinavia, Graphical Specialities & Digital
Mobil +46 0705 577 499
kent.persson@papyrus.com

Stellan Pehrson
Head of Sales Specialities, Scandinavia
Mobil +46 1051 72618
stellan.pehrson@papyrus.com

Mads Kusk Hundsbæk
Business Manager Scandinavia
Viscom
Mobil +45 2363 4272
mads.kusk@papyrus.com


Kenneth Sørensen
Assortment Administration Manager Scandinavia
Direkte +45 4358 1202
Mobil +45 2363 4202
kenneth.sorensen@papyrus.com

Ulla Jensing
Marketing Manager Scandinavia
Direkte +45 4358 1272
ulla.jensing@papyrus.com
 

Jan Scheby Olsen
Technical Customer Service
Mobil +45 2363 4243
jan.olsen@papyrus.com

 


 

Grafisk logistik og debitorbogholderi


Hans Christian Schmidt
3PL/Distribution Manager, Logistics 
Direkte +45 7580 6719
Mobil +45 2363 4119
hans.christian.schmidt@papyrus.com

 
Lene Sletting

Credit Controller &
Logistic Services
Direkte +45 7580 6703
lene.sletting@papyrus.com