Medarbetare inom vår säljorganisation


Försäljning
 
   

Johan Svedung

Johan Svedung

Sales & Key Account Manager Sweden
Mobil: 0706-367 354
johan.svedung@papyrus.com

 

 

Katarina Lindqvist

Katarina Lindqvist
KAM
Mobil: 0703-109 924
katarina.lindqvist@papyrus.com

 

 

 

Anders Petersén
KAM
Mobil: 0708-231 054 
anders.petersen@papyrus.com

Cathrin Werdien
Innesäljare Media & Produktspecialist
Mobil: 0734-241 430
cathrin.werdien@papyrus.com

 

Ann-Marie Wilgothson
Innesäljare
Mobil: 0702-941 250
ann-marie.wilgothson@papyrus.com

 


 




Storformat och hårdvaruservice
 
   



Niclas Ulriksson

Försäljningschef hårdvara
Mobil 0722-534 735
niclas.ulriksson@papyrus.com
 



Linda Nilsson

Innesäljare & Servicekoordinator
Mobil: 0704-544 202
linda.nilsson@papyrus.com

 



Robin Trab

Servicechef
Mobil: 0737-456 866
robin.trab@papyrus.com



Santtu Rautio
Servicetekniker
Mobil: 0704-540 527
santtu.rautio@papyrus.com
 

 



Affärsservice
info.se@papyrus.com
Telefon 020-255 255

 
   



Christopher Josefsson
Affärsservice



Elinor Ritzby
Affärsservice

Lotta Swahn 

Lotta Swahn
Affärsservice 
 




Trycksakskonsultation och Dummyshopen
 
   

Anders Olofsson

Anders Olofsson
Dummyshopen
Direkt: 020 884 488
anders.olofsson@papyrus.com

 



Rune Berntsson

Dummyshopen
Direkt: 020 884 488
rune.berntsson@papyrus.com

 




Säljledning och support
 
   



Jens Thurøe

Managing Director
Nordic Paper & Business Supplies
Nordics & Baltics
Mobil +45 2363 4401
jens.thuroe@papyrus.com

 



Hans Ekelund
Sales Director 
Papyrus & Scaldia
Scandinavia
Mobil: 0761-295 080
hans.ekelund@scaldia.com


 

Stellan Pehrson

Stellan Pehrson
Head of Sales Specialities
Graphical & Viscom, Scandinavia
Mobil: 0705-670 526
stellan.pehrson@papyrus.com

 



Mads Kusk

Business Manager Scandinavia
Print & Sign
Mobil: +45 2363-4272
Mads.Kusk@papyrus.com

 

Torbjörn Karlsson

Torbjörn Karlsson
Head of Logistics
Nordics & Baltics
Mobil: 0767-684 060
torbjorn.karlsson@papyrus.com

 

Allan Christiansen

Allan Christiansen
Business Manager Scandinavia
Board
Mobil: +45 2363-4212
allan.christiansen@papyrus.com
 


Anna Jonsson
Marketing Scandinavia
Mobil: 0702-578 131
anna.jonsson@papyrus.com