Usługi

Papyrus to doskonały wybór dla każdego Klienta!

Stawiamy na wiarygodność i rzetelność w działaniach na rynku. Nasze zasady chcemy realizować poprzez profesjonalne metody pracy oraz przyjazną atmosferę, którą staramy się kreować w kontaktach z Klientami, Dostawcami i otoczeniem. Oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla drukarń, agencji reklamowych oraz biur. Jako profesjonalna firma, zorientowana na Klienta, zapewniamy doskonały serwis, stały zapas magazynowy, doradztwo techniczne i pełną informację o produktach.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z nami możesz pracować tak, jakbyś posiadał swój własny magazyn!

W dzisiejszym świecie biznesu jedną z najważniejszych kwestii są zapasy magazynowe. Inwestowanie Klientów w rozwój własnych powierzchni magazynowych (i ich utrzymanie) to wyjątkowo kosztowne przedsięwzięcie. Z drugiej strony częste kupowanie małych ilości towarów z wielu źródeł także generuje spore koszty. Dlatego nasz system obsługi opiera się na zasadzie, którą można porównać do sposobu, w jaki kupujemy codzienne artykuły spożywcze: tyle ile potrzeba, wtedy, kiedy potrzeba! Dzięki odpowiednim zapasom magazynowym gwarantujemy pełną dostępność produktów dla naszych Klientów, a gęsta sieć dystrybucji zapewnia krótki czas dostawy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wierzymy, że prawidłowy wybór papieru, jest gwarancją optymalnego efektu końcowego!

Naszym celem jest zapewnienie Klientowi prostych, efektywnych i wygodnych warunków pracy. Chcemy to osiągnąć poprzez nawiązanie długofalowej współpracy, w ramach, której gwarantujemy pomoc w zakresie wyboru papieru i technicznych aspektów jego wykorzystania.