Nowy ekologiczny i w 100% recyklingowy papier – Natural Green Evolution

Natural Evolution, najlepszy powlekany papier z naszego asortymentu Specials®, jest wizualną pokusą w najlepszym wydaniu. Dzięki dużej objętości, wysokiej nieprzezroczystości i wyjątkowo matowej i odpowiednio gładkiej powierzchni, Natural Evolution nadaje wysokiej jakości materiałom drukowanym szczególnie przyjemny wygląd i odczucia dotykowe, z miękkim, kontrastowym wydrukiem o najwyższej jakości. Teraz kolekcja ma nowego członka rodziny wyprodukowanego z włókien FSC® 100% Recycled: Natural Green Evolution.

 

       

Zachwycająca elegancja połączona z wysoką jakością

Wysokiej jakości papier Natural Evolution z firmy Cordenons zachwyca wyjątkowo miękką matową powierzchnią ze specjalną pigmentacją. Jest dostępny w kolorach białym i kości słoniowej. Matowa powłoka pozwala na wyjątkowo olśniewającą reprodukcję obrazu z wysokim kontrastem i wyrazistością kolorów.

        Dla mocnego wyglądu
Natural Evolution charakteryzuje się dużą objętością (vol. 1.4), doskonałą sztywnością i wyjątkową nieprzezroczystością, co skutkuje bardzo dobrą odpornością na gniecenie i składanie. Asortyment dostępny jest w gramaturach od 120 do 320 g/m².
        Nieograniczone możliwości aplikacji
Kolekcja Natural Evolution jest wszechstronna i idealna do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak katalogi fotograficzne, okładki, książki, broszury, przesyłki reklamowe, wizytówki, czasopisma, kartki okolicznościowe lub luksusowe opakowania.
        Dla środowiska
Natural Evolution wyprodukowany z włókien pierwotnych posiada od certyfikat FSC®. Kolekcja zyskuje nowego członka rodziny: Natural Green Evolution, produkowanego z włókien pochodzących z recyklingu, posiadającego certyfikat FSC® 100% Recycled. Asortyment jest idealny do produkcji wymagającej ekologicznego wyglądu z wysokimi wymaganiami w zakresie reprodukcji obrazu i sztywności.

 

 

           

Zainteresowany?
Wzornik Natural Evolution zawiera niezadrukowane próbki w kaskadowym ułożeniu, abyś mógł porównać i dotknąć papier, a także zadrukowane próbki o przekonującej jakości druku. Zamów bezpłatną próbkę już teraz.
Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania i zainteresowała Cię nasza szeroka gama ekologicznych papierów.