Komunikat dotyczący funkcjonowania PAPYRUS Polska w związku z pandemią wirusa COVID-19

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszoną przez Światową Organizację Zdrowia pandemią wirusa COVID-19, w trosce o zdrowie oraz zminimalizowanie ryzyka narażenia na zachorowanie zarówno Naszych, jak i Państwa pracowników, informujemy o podjętych przez Papyrus Polska działaniach zapobiegawczych oraz zmianach w sposobie funkcjonowania, które obowiązywać będą do czasu ich odwołania. 

Pracownicy działów sprzedaży, zarówno Przedstawiciele Zewnętrzni jak i Wewnętrzni oraz nasi Managerowie Produktu, pozostają w pełni do Państwa dyspozycji, zostali wyposażeni i przygotowani do dalszego wspierania naszych Partnerów Handlowych w trybie pracy zdalnej. Preferowane formy kontaktu to: telefon oraz email. Telefony stacjonarne przekierowywane będą automatycznie. Rekomendujemy również ograniczenie kontaktów bezpośrednich wyłącznie do niezbędnego minimum.

W chwili obecnej zapewniamy Państwu wysoką dostępność naszego asortymentu oraz utrzymanie dotychczasowego standardu świadczonych usług logistycznych. Mamy jednocześnie na uwadze, że sytuacja w tym względzie może ulegać zmianom w czasie, o czym będą Państwa na bieżąco informować nasi Przedstawiciele Handlowi.

Wszelkie zagraniczne podróże służbowe naszych pracowników zostały wstrzymane, a także spotkania i wizyty naszych zagranicznych Partnerów zostały zredukowane do minimum już od początku marca 2020.

W naszych biurach i magazynie przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i higieny. Wszyscy dostawcy towarów do naszego magazynu są poinformowani i stosują się do wyznaczonych przez nas zasad, tj: kierowcy nie są wpuszczani na teren biur i magazynu, w ramach możliwości nie powinni opuszczać kabin samochodów w czasie rozładunku. Taka sama procedura jest rekomendowana w przypadku rozładunku naszych dostaw u Państwa.

Wszyscy Pracownicy zostali dokładnie poinstruowani w zakresie środków ostrożności i zasad higieny, w szczególności obowiązku częstego mycia rąk oraz dezynfekcji.

Jednocześnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczyć Państwu najwyższy z możliwych standardów świadczonych przez nas usług oraz umożliwić funkcjonowanie wzajemnej współpracy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. O dalszych zmianach oraz kolejnych krokach będziemy informować na bieżąco.

Z wyrazami szacunku,

Justyna Pachniowska

Managing Director Papyrus Polska