Majestic Classic Gold Fever - złoty połyskujący papier w ofercie Papyrus!

Majestic Classic Gold Fever - Papier, który Cię oczaruje!

Od zarania dziejów żaden inny metal szlachetny nie miał takiej samej siły oddziaływania na ludzi jak złoto – jego moc przyciągania i urok, przetrwały do dzisiaj. Papyrus do swojej oferty dołącza intensywny odcień złota: Majestic Classic Gold Fever. Niech oczaruje Cię magia złota!

Niech oczaruje Cię magia złota. Odkryj Majestic Classic Gold Fever z serii Specials®, o ekskluzywnym wyglądzie i  oddziaływaniu przyciągającym z taką samą mocą jak oryginalny kruszec. Luksusowa i wieloaspektowa jakość nowego koloru umożliwia realizację niewyobrażalnie atrakcyjnych druków i wysokiej jakości opakowań.

Oprócz nowego koloru Gold Fever w serii Majestic Classic, Papyrus oferuje również inne inspirujące i kreatywne metalizowane papiery dostępne w kolekcjach Majestic Satins, Majestic Luxus i Majestic Chameleon. Wszystkie kolekcje można łączyć ze sobą z doskonałymi rezultatami.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie?  Napisz do nas: info.pl@papyrus.com

Odkryj produkty z kolekcji Majestic Classic

Majestic Classic

Papier kreatywny, bezdrzewny, biały i kolorowy, metaliczne wykończenie powierzchni, dla druku offsetowego i profesjonalnych systemów druku suchym tonerem, dopasowane koperty

Majestic Classic

Koperty premium, bezdrzewne, białe, metaliczne, zabezpieczenie paskiem samoprzylepnym, bez poddruku