Aktualizacja Gmund Color System do trzeciego wymiaru

Odkryj trzy nowości Gmund Colors z Papyrus

Kiedy osiągniesz już wszystko na swoim poziomie, zaczynasz poszukiwania nowych możliwości, nowych przestrzeni. Trzy nowe kolekcje Gmund są absolutnymi pionierami otwierającymi nowe horyzonty, które przeniosą Cię z drugiego do trzeciego wymiaru. Gmund Colors Food, Gmund Colors Heavy i Gmund Colors Volume – trzy, tak różne kolekcje, a jednak łączy je wspólne dążenie do nieograniczonej kreatywności. Fascynujące kolory i zmysłowe wrażenia dotykowe: rozbudowana kolekcja Gmund Colors daje szeroką gamę nowych zastosowań – od wysokiej jakości druków okolicznościowych po ekskluzywne opakowania do żywności.

           

Ekspansja w segmencie żywności

Gmund Colors Food zapewnia zmysłową prezentację artykułów spożywczych. Ten, wysokiej jakości papier dostępny jest w 12 kolorach i dwóch rodzajach powierzchni: Matt i Shine i jest idealnym rozwiązaniem do produkcji ekskluzywnych opakowań. Gmund Colors Food produkowany jest zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej 1935/2004 dla produktów mających bezpośredni kontakt z artykułami spożywczymi. Jego różnorodność widoczna jest w doskonałych możliwościach przetwarzania i wykańczania – od druku offsetowego przez sitodruk po hot-stamping i tłoczenie.  

 

Szykownie i z klasą w wadze ciężkiej

Gmund Colors Heavy to prawdziwy mistrz wagi ciężkiej. Dostępny w gramaturach od 480 do 700 g/m² ma potężną moc przekonywania. Przeznaczony do szerokiego zakresu produkcji – od materiałów ekspozycyjnych po wysokiej jakości opakowania. Gmund Colors Heavy to laminowany materiał, który gwarantuje fascynujące produkty finalne, szczególnie przy zastosowaniu minimalistycznej grafiki.

 

Silna struktura, elegancka osobowość

Gmund Colors Volume umożliwia realizację nowych wyzwań dzięki innowacyjnej strukturze. Rdzeń w postaci tektury falistej jest zamknięty w wysokiej jakości papierze Gmund Colors. Łączy najwyższej jakości papier z nadzwyczajną stabilnością. Piękna,  delikatna i matowa powierzchnia oraz silny i wytrzymały rdzeń – ten wielowarstwowy materiał doskonale sprawdzi się w typografii, sitodruku oraz wszelkich ręcznych technikach. Gmund Colors Volume to idealny produkt do produkcji opakowań oraz wysokiej jakości materiałów prezentacyjnych.

 

 

 Chcesz dowiedzieć się więcej o nowościach Gmund Color?   Napisz do nas:

 

Dziękujemy za wiadomość, odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.