Gmund Wood - papier z charakterem


Drewno to niekwestionowany symbol natury i ekologii. Ostatnio stało się też inspiracją do stworzenia oryginalnych struktur powierzchni w nowej kolekcji papierów ozdobnych Gmund. 

Gmund Wood jest dostępny w dwóch wykończeniach powierzchni: Solid i Veneer. Wykończenie Solid przywodzi na myśl wysokiej jakości solidne drewno. Prawdziwe włókna drewna są zintegrowane z powierzchnią papieru. Wykończenie Veneer ma wygląd drewnianego forniru. To wrażenie zostało wzmocnione lekko błyszczącą powierzchnią co jednocześnie zapewnia dodatkową ochronę papieru.

Spektrum zastosowań Gmund Wood jest równie szerokie jak możliwości materiału jakim został zainspirowany. Zarówno jako element papeterii jak i materiał na opakowanie czy typowo artystyczne prace. Gmund Wood oferuje wiele możliwości i imponuje przede wszystkim niezwykłym pierwszym wrażeniem i oryginalnością. Gmund Wood niesie ciepło i naturalność przekazu za pomocą swoich barw i doznań dotykowych.

Gmund Wood występuje w 9 naturalnych kolorach inspirowanych odcieniami różnych odmian prawdziwego drewna z całego globu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie?  Napisz do nas: info.pl@papyrus.com