Lunar: nowy produkt w ofercie

Papyrus rozszerza ofertę papierów Text & Cover o markę Lunar - kolekcję bezdrzewnych, opalizujących, metalizowanych papierów ozdobnych jakości premium.

 

Lunar zapewnia wyjątkowe doznania dotykowe dzięki dwóm rodzajom mikrotłoczenia: mini i nexus oraz siedmiu subtelnym, metalicznym odcieniom. Opalizujące wykończenie powierzchni zostało zainspirowane przez mieniące się promienie księżycowego światła. Szlachetna paleta kolorystyczna zawiera siedem odcieni – od połyskującej bieli i srebra, przez błękitno-brunatne refleksy, aż do całkowitej czerni. Dwa rodzaje eleganckiego mikrotłoczenia, wprowadzają trzeci wymiar do każdego designerskiego wydruku i luksusowego opakowania.

Lunar posiada ekologiczny certyfikat FSC®. Jest też odpowiedni dla wszystkich powszechnie stosowanych technik druku włączając suchy toner oraz dla większości metod uszlachetniania.

Piękno tej kolekcji łatwo ocenisz za pośrednictwem nowego, bezpłatnego wzornika, który jest już dostępny w Papyrus. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy skontaktować się z działem Printing & Creative Solutions Papyrus (poligrafia.pl@papyrus.com).

Papier jest produkowany na wyłączność i już teraz dostępny w sprzedaży.