Kategorie (0)
Dip-It Plus
Dip-It Plus
Dip-it-plus 2,4kg Środek w postaci proszku do usuwania osadów po kawie i herbacie metodą namaczania Ecolab (9036740)
Assert Lemon
Assert Lemon
Assert Lemon to skoncentrowany, wysoko pieniący się płyn do mycia naczyń o świeżym zapachu cytryny. Idealnie nadaje się do czyszczenia garnków, szkła i wszystkich zmywalnych przyborów kuchennych. Dzięki łagodnemu składowi i specjalnej kombinacji środków powierzchniowo czynnych z łatwością emulguje tłuszcz, tłuszcz piekarniczy, brud, oleje zwierzęce i roślinne.
Indur Ultra M
Indur Ultra M
Preparat do codziennej pielęgnacji wodoodpornych podłóg. Indur Ultra posiada silne właściwości nawilżające i nabłyszczające. Sprawdzi się idealnie w takich miejscach jak biura, szpitale, szkoły czy centra handlowe. Może stanowić bazę do bardzo szybkiego polerowania.
Helios Brillant
Helios Brillant
Środek czyszczący do płyt ceramicznych i stali nierdzewnej, chroni wszystkie metalowe powierzchnie i nadaje im ładny połysk.
Chromol
Chromol
Środek do mycia i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnej. Specjalny olejek o właściwościach konserwujących tworzy na powierzchni metalu równomierną warstwę ochronną. Usuwa brud i zacieki bez rysowania materiału. Przeznaczony jest do powierzchni ze stali szlachetnej np. do zmywarek do naczyń, szaf chłodniczych, naczyń do gotowania, pieczenia i smażenia. Można go używac ponadto do czyszczenia lad, półek, blatów ze stali nierdzewnej. Oprócz doskonałych właściwości czyszczących ma działanie konserwujące. Pozostawia delikatną i cienką wartswę ochronną, która chroni przed ponownymi zabrudzeniami. Neutralizuje niepożądane zapachy, zastępując je przyjemną, świeżą wonią. Pojemność 500ml. Kod producenta 9029390, Ecolab.
Magic Maxx
Magic Maxx
Uniwersalny środek myjący o silnych właściwościach zwilżających powierzchnię. Wysoce wydajny, przeznaczony do czyszczenia różnorodnych powierzchni, także przemysłowych. Doskonała kompatybilność materiałowa chroni przed uszkodzeniami czyszczonych powierzchni. Szybkie usuwanie zabrudzeń i smarów. Skuteczność w niskim stężeniu (od 0,25%) umożliwia zmniejszenie kosztów związanych z czyszczeniem.
Universal cleaner Ki
Universal cleaner Ki
Środek do regularnego mycia powierzchni kuchennych i posadzek. Wysokiej jakości, do użytku profesjonalnego. Szybko usuwa silne zabrudzenia czy osady z tłuszczu. Pozostawia połysk bez smug. Środek jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie pozostawia zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeżą, przyjemną woń.
Oasis Clean 61S
Oasis Clean 61S
Kwasowy środek czyszczący, który skutecznie usuwa kamień. Do wszystkich powierzchni odpornych na kwasy w łazience. Kodowane kolorem. Zaprojektowany do użytku w systemie dozowania.
Ecolab Lodan Maxx
Dyspersja akrylanowa. Produkt przeznaczony do wszystkich podłóg i wykładzin wodoodpornych, z wyjątkiem parkietów i wykładzin tekstylnych - szczególnie polecany dla służby zdrowia. Posiada zwiększoną odporność na działanie alkoholu i środków dezynfekcyjnych. Nadaje połysk bez polerowania. Wyjątkowo odporny na osadzanie się brudu i zarysowania, działa antypoślizgowo oraz jest prosty w pielęgnacji.
ECOLAB RILAN CLEAN
ECOLAB RILAN CLEAN
Rilan Clean to mleczko szorujące ze specjalnymi związkami powierzchniowo czynnymi. Drobnoziarniste składniki ścierne zapewniają łatwe i delikatne usuwanie uporczywego zabrudzenia w postaci przypalonych resztek, nalotu kamienia czy plam po wodzie. Dzięki sprawdzonej wydajności czyszczenia i przyjaznej środowisku formule Rilan clean został odznaczony certyfikatem EU-flower jako wyrób ekologiczny w oparciu o wymogi dotyczące wyboru surowców i stosowanych opakowań. Zastosowanie: do usuwania mocno utrwalonego zabrudzenia, zwłaszcza w łazienkach lub kuchni. Delikatny dla powierzchni.
Striper do podłóg Bendurol Maxx
Striper do podłóg Bendurol Maxx
Wysokiej jakości środek do usuwania powłok polimerowych bez potrzeby spłukiwania, przeznaczony do profesjonalnego użytku. Bendurol Maxx zaprojektowany został z myślą o skutecznej pracy na wszystkich wodoodpornych i alkaloodpornych powierzchniach.
Ecolab MAXX Into ALK2
Ecolab MAXX Into ALK2
Wysoko skoncentrowany produkt niewymagający szczegółowych szkoleń z zakresu BHP, z mniejszą ilością dokumentacji, mniejszymi wymaganiami dotyczącymi przechowywania produktów oraz niższymi kosztami związanymi z użytkowaniem i magazynowaniem produktu. Z łatwością usuwa pozostałości z mydła, tłuste zabrudzenia np. odciski palców oraz zabrudzenia z wszystkich powierzchni sanitarnych Doskonale sprawdza się do powierzchni wrażliwych na działanie kwasów w pomieszczeniach sanitarnych np. powierzchnie marmurowe Pozostawia delikatny, świeży zapach.
Ecolab Maxx Indur2
Ecolab Maxx Indur2
Środek do mycia i pielęgnacji posadzek o silnych właściwościach zwilżających. Dokładnie czyści powierzchnie podłóg z codziennych zabrudzeń oraz zmniejsza przywieranie brudu w przypadku regularnego stosowania. Posiada wysoką zdolność do absorbowania i niskie właściwości pieniące. Zawiera polimery rozpuszczalne w wodzie, pozostawiając na podłodze powłokę odporną na narastanie zabrudzeń odnawianą po każdym następnym myciu.
Ecolab Rilan 750ml
Ecolab Rilan 750ml
Ecolab Rilan to środek czyszczący, zawierający specjalne środki powierzchniowo czynne. Cząstki ścierne zapewniają łatwe i delikatne usuwanie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń, takich jak spalone pozostałości, kamień lub woda. Rilan skutecznie usuwa pozostałości tłuszczu i silne zabrudzenia, pozostając jednocześnie łagodny dla czyszczonej powierzchni. Nadaje się do usuwania ciężkich zanieczyszczeń, zwłaszcza w kuchniach i łazienkach. Może być stosowany do czyszczenia zlewów, kranów, naczyń ceramicznych i szkliwa. Nie należy używać na błyszczących, lakierowanych lub delikatnych plastikowych powierzchniach.
INDUR BRILLANT PLUS
INDUR BRILLANT PLUS
Do wszystkich podłóg wodoodpornych z wyjątkiem dywanów i surowego drewna. Idealny do podłóg pokrytych akrylem. Wodorozcieńczalne składniki tworzą odporną na zabrudzenia, przezroczystą, antypoślizgową powłokę ochronną. Koncentrat o wysokim stężeniu, 1 litr koncentratu daje do 1000 l roztworu czyszczącego. Butelka dozownika jest wielokrotnego użytku. Czyszczenie i pielęgnacja w jednym cyklu. Produkt badany ekologicznie biodegradowalny, znacznie przekraczał wymagania ustawy o biologicznym rozkładzie środków myjących i myjących, nie zawiera fosforanów.
RA 10  10kg
RA 10 10kg
Ecolab RA 10 to profesjonalny środek nabłyszczający o specjalnym przeznaczeniu do płukania naczyń w zmywarkach przemysłowych.
Into XL Fresh 5l
Into XL Fresh 5l
Środek czyszczący do powierzchni sanitarnych.
BrialXL Fresh 5l
BrialXL Fresh 5l
Środek do czyszczenia wszystkich zmywalnych powierzchni, takich jak szkło, marmur, emalia, plastik itp. Idealny produkt do czyszczenia delikatnych i błyszczących powierzchni. Pozostawia długotrwały, świeży zapach (bardziej intensywny niż Brial Top). Czyści i suszy bez pozostawiania smug. Pojemność 1l, Ecolab (3019850)
Indur XL Fresh 5l
Indur XL Fresh 5l
Neutralny środek czyszczący o świeżym zapachu dla wszystkich wodoodpornych podłóg. pH w roztworze użytkowym około 7,5.
Mydło Epicare 5C
Mydło o właściwościach antybakteryjnych, dermatologicznie przetestowane efekty nawilżające. Dzięki temu poczujesz się świeżo przez długi czas.
Laundry deterg Eltra
Laundry deterg Eltra
Produkt jest przeznaczony do mycia i dezynfekcji bielizny szpitalnej w temperaturze 60 i 65 ° C. Skutecznie wybiela i usuwa plamy. Do prania wszystkich rodzajów tkanin.
Proszek do prania Ecodes
Proszek do prania Ecodes
Uniwersalny proszek do prania, wyprodukowany przez Ecolab. Skutecznie usuwa różne rodzaje zanieczyszczeń, zapewnia dezynfekcję prania w temperaturze 60 ° C i czas obróbki 20 minut.
HELOTIL 10l
HELOTIL 10l
Mocny środek czyszczący do materiałów kwasoodpornych.
INTO ACTION PLUS
INTO ACTION PLUS
Zapewnia optymalne warunki sanitarne w obszarze sanitarnym dzięki wysokiej wydajności czyszczenia.
24 z 67 produktów