Kategorie (0)
Mydło w płynie Dove Soft Care Cream
Mydło w płynie Dove Soft Care Cream
Soft Care Dove Cream Wash to wyjątkowo łagodny płyn do mycia. Produkt najwyższej jakości został specjalnie dostosowany do wymagań w łazienkach hotelowych i prysznicowych w klubach sportowych obiektów rekreacyjnych i strefach wellness.
Dove Soft Care 2in1
Dove Soft Care 2in1
Dove Soft Care 2w1 jest delikatnym preparatem do mycia włosów oraz ciała. Produkt jest rekomendowany do stosowania w łazienkach hotelowych, w obiektach rekreacyjnych, wellness, a także w klubach sportowych. Kremowy płyn do mycia włosów i ciała zapewnia wysoką skuteczność pielęgnacyjną i myjącą, polecany również dla osób z wrażliwą skórą. Produkt wspaniale się pieni, może być stosowany również jako płyn do kąpieli.
Żel pod prysznic SoftCare Dove Cream Shower
Żel pod prysznic SoftCare Dove Cream Shower
Shower gel with 1/4 moisturizer. Especially mild to the skin.
Szampon do włosów Dove SoftCare
Szampon do włosów Dove SoftCare
Bardzo delikatny i szampon szczególnie polecany do luksusowych pokoi hotelowych. Zawiera mieszankę środków powierzchniowo czynnych i składników, które korzystnie wpływają na skórę i zapobiegają wysuszaniu włosów.
Soft Care Dove Cream Wash
Soft Care Dove Cream Wash
Soft Care Dove Cream Wash jest łagodnym mydłem do rąk w postaci płynu, przeznaczonym do stosowania wszędzie tam, gdzie są wymagane wysokie standardy higieniczne. Polecany jest do mycia rąk m. in. w hotelach, restauracjach, szpitalach, obiektach użyteczności publicznej, zakładach przemysłu spożywczego i żywienia zbiorowego , który łączy w sobie cechy mydła i kremu pielęgnacyjno-ochronnego do rąk.