Specjalne detergenty czyszczące

Chromol
Chromol
Środek do mycia i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnej. Specjalny olejek o właściwościach konserwujących tworzy na powierzchni metalu równomierną warstwę ochronną. Usuwa brud i zacieki bez rysowania materiału. Przeznaczony jest do powierzchni ze stali szlachetnej np. do zmywarek do naczyń, szaf chłodniczych, naczyń do gotowania, pieczenia i smażenia. Można go używac ponadto do czyszczenia lad, półek, blatów ze stali nierdzewnej. Oprócz doskonałych właściwości czyszczących ma działanie konserwujące. Pozostawia delikatną i cienką wartswę ochronną, która chroni przed ponownymi zabrudzeniami. Neutralizuje niepożądane zapachy, zastępując je przyjemną, świeżą wonią. Pojemność 500ml. Kod producenta 9029390, Ecolab.
Tapi Spotex 2
Tapi Spotex 2
Taski Tapi Spotex 2, Diversey, środek w postaci sprayu do usuwania plam pochodzenia organicznego, jak i na bazie wody, z wykładzin podłogowych i dywanów np. po kawie, herbacie czy winie.skutecznie usuwa plamy różnego pochodzenia, bezpieczny dla wszystkich typów dywanów, wliczając wełniane, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zawiera technologię O.N.T. Pojemność 750 ml (7513333)
Sprint Spitfire
Sprint Spitfire
Taski Sprint Spitfire, Diversey, bardzo skuteczny odplamiacz do podłóg i wnętrz. Usuwa plamy, tłuszcz, tusz, pomadkę, marker, ślady obcasów itp. pH 12-12.5. Pojemność 750 ml (7519270)
Special Cleaning Ple
Special Cleaning Ple
Utrzymuje i chroni powierzchnie ze stali nierdzewnej.
Ecolab Pro Shine Special 500 ml
Ecolab Pro Shine Special 500 ml
Pro Shine Special jest środkiem do polerowania powierzchni mebli wykonanych m.in. z drewna tekowego, dębowego i mahoniu, jak również powierzchni wykończonych na połysk i malowanych. Zastosowanie Pro shine special pozostawia warstwę ochronną chroniącą powierzchnie mebli przed brudem, kurzem, odciskami palców i śladami wody, nadając jedwabisty połysk.
Preparat do czyszczenia stali nierdzewnej Suma Inox D7.1
Preparat do czyszczenia stali nierdzewnej Suma Inox D7.1
Suma Inox D7.1, środek przeznaczony do mycia, polerowania i zabezpieczania powierzchni pionowych, wykonanych ze stali nierdzewnej, które nie mają bezpośredniego kontaktu z żywnością. Czyści i zabezpiecza stalowe powierzchnie przed plamami z wody i tłuszczów, a także przed widocznymi odciskami palców. Nadaje się do czyszczenia zabrudzeń tłuszczowych. Preparat jest w postaci białego mleczka. pH 6-8. Pojemność 750 ml. Kod proeucenta G11645, Diversey.
Outlet
Buzil Metapol
Gotowa do użycia politura do metali. Do zastosowania w obszarze przechowywania żywności; do silnie zanieczyszczonych powierzchni i materiałów z widocznym nalotem, np. mosiądz, aluminium, brąz i miedź. Możliwość zastosowania na powierzchniach chromowanych, eloksalowanych, ze stali szlachetnej, szkła, ceramiki i na płycie ceramicznej. pH 9,5. Pojemność 600 ml. Kod producenta G 505, Buzil.
SAVO Pleśń 500ml
SAVO Pleśń 500ml
Odpowiedni do zastosowania na drewno, tynki i malowanie ścian zewnętrznych i wnętrz. Środek ma działanie natychmiastowe.
Pronto Wood&Surfacepolish 400ml 318691
Pronto Wood&Surfacepolish 400ml 318691
Odświeżająca pasta do użytku w pomieszczeniach profesjonalnych. Usuwa kurz, brud, odciski palców, plamy i zacieki, zapewniając błyszczącą warstwę ochronną bez zacieków wosku. Ekskluzywne opakowanie zbiorcze dla profesjonalistów. Do użytku we wszystkich przestrzeniach komercyjnych lub publicznych.