Inny papier toaletowy

Kategorie (0)
Papier toaletowy
Papier toaletowy
Papier toaletowy w systemie jumbo i mini jumbo.
Papier toaletowy Elfi
Papier toaletowy Elfi
Dwuwarstwowy papier toaletowy w rolce, produkowany z celulozy.
Toilet paper Neutral
Toilet paper Neutral
Hostess, miękki papier toaletowy w składce, makulatura, 2-warstwy, 8000 odcinków, biały kolor. Łatwe rozpuszczanie. Kimberly Clark (8035)
Papier toaletowy Scott® 600
Papier toaletowy Scott® 600
Ten miękki i bardzo chłonny papier toaletowy idealnie nadaje się do toalet o dużym natężeniu ruchu, w budynkach biurowych i placówkach służby zdrowia.
Papernet papier toaletowy
Papernet papier toaletowy
Wysokiej jakości papier toaletowy w małej rolce, czysta celuloza, gofrowanie micro, kolor super biały, warstwy 2, długość rolki 20mb, wysokość rolki 9,7 cm, ilość listków 180, długość listka 11 cm, 64 rolki (8 op. x 8 rolek)
Papier toaletowy Papernet
Papier toaletowy Papernet
Papiery toaletowe w rolce konwencjonalnej, białe, wykonane ze 100% celulozy premium
Scott® 180
Scott® 180
Miękkie i bardzo chłonne rolki papieru toaletowego doskonale nadają się do użytku w toaletach biurowych i sanitarnych o dużym natężeniu ruchu, gdzie ważna jest poprawa higieny i obniżenie kosztów.
Papier toaletowy Mini Jumbo
Papier toaletowy Mini Jumbo
Wydajny, bardzo długi papier toaletowy mini jumbo (300 m). Rolka wystarcza na długi czas, sprawdza się bardzo dobrze w często uczęszczanych toaletach np. w szkołach, obiektach użyteczności publicznej, hotelach, restauracjach, biurowcach. Nadaje się do większości dozowników dostępnych na rynku. Papier ma estetyczny, beżowy kolor. Jest wytwarzany z kartonów z odzysku (przerabiana jest tektura falista). Recykling pozwala chronić środowisko oraz zasoby naturalne. Wykazuje wysoce zadowalającą chłonność, jest wytrzymały. Użytkuje się go bardzo dobrze. Produkt posiada certyfikat Ecolabel.
Papier toaletowy SCOTT®
Papier toaletowy SCOTT®
Papier toaletowy SCOTT® doskonale nadaje się do toalet o dużym natężęniu ruchu, ponieważ bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu kanalizacja nie zatyka się, zmniejszając koszty konserwacji.
Outlet
Dozownik papieru toaletowego
Dozownik papieru toaletowego
COTT® CONTROL Dozownik papieru toaletowego - rolka centralna nr 7046 System dozowania papieru toaletowego poprzez centralny otwór.