Dezynfekcja powierzchni

Kategorie (0)
DI Divodes FG
DI Divodes FG
Divodes FG 29 to gotowy do użycia środek dezynfekujący dla przemysłu spożywczego, do dezynfekcji maszyn i innych urządzeń oraz powierzchni odpornych na działanie alkoholu.
Klercide 70/30 IPA Aero 360ml
Klercide™ sterylne alkohole do pomieszczeń czystych.
Disinfectant Sirafan
Disinfectant Sirafan
Szybko działający, gotowy do użycia środek dezynfekujący.
BACFORCE EL 900
BACFORCE EL 900
Zasadowy, chlorowy środek do mycia i dezynfekcji w formie piany. Szybkie, skuteczne i higieniczne usunięcie tłuszczu ze stołów, podłóg, ścian i płytek, środek bakteriobójczy oraz grzybobójczy.
Mikro Quat Extra
Mikro Quat Extra
Środek czyszczący i dezynfekujący. Używany w systemie natryskowym. Bez koloru i zapachu.
LAUDAMONIUM 6l
LAUDAMONIUM 6l
Laudamonium gwarantuje szybką i niezawodną dezynfekcję powierzchni przy jednoczesnej doskonałej tolerancji preparatu na skórę, umożliwiając stosowanie preparatu w profilaktyce przeciwgrzybiczej. Produkt przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchni, w tym drewna, akrylu, kolektorów słonecznych i profilaktyki przeciwgrzybiczej, do higienicznego mycia rąk i ciała. Pozostawia przyjemny zapach. Aktywny wobec bakterii (łącznie z MRSA) grzybów i wirusów HBV, HCV, HIV, Papova.
Medicarine 300 tab.
Medicarine 300 tab.
Medicarine to preparat, który zapewnia skuteczną dezynfekcję wszystkich zmywalnych powierzchni. Właściwości dezynfekujące preparatu są oparte na aktywnym chlorze. Szybka aktywność wirusobójcza i prątkobójcza - również w obecności dużego ładunku substancji organicznej.
Suma Bac D10
Suma Bac D10
Suma Bac D10 jest skoncentrowanym preparatem myjąco- dezynfekcyjnym, przeznaczonym do mycia i dezynfekcji powierzchni i urządzeń w przemyśle spożywczym i gastronomii, w miejscach przygotowywania i spożywania posiłków. Jest to produkt polecany do mycia i dezynfekcji sprzętów i innych powierzchni, mających jak i nie mających bezpośredniego kontaktu z żywnością. Posiada właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Pojemność 5l. Kod producenta G11956, Diversey.
Incidin Foam
Incidin Foam
Incidin Foam to preparat przeznaczony do szybkiej dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego i innych powierzchni nieodpornych na alkohol. Dozowane w formie pianki o świeżym cytrynowym zapachu. Charakteryzuje się szczególnie krótkim czasem działania.
Hard-surface desinfe
Hard-surface desinfe
Szybko działający alkoholowy środek dezynfekujący o szerokim spektrum działania. Do dezynfekcji otwartych powierzchni odpornych na alkohol. Gotowy do użycia. Nie jest wymagane późniejsze płukanie.