Czyszczenie

Outlet
Mop Pro Glassmop
Mop Pro Glassmop
Mop do czyszczenia na sucho oraz na mokro.
Vileda Supermop kij
Vileda Supermop kij
Długi kij dedykowany do SuperMopa, wygodny w użyciu i łatwy do czyszczenia. Konstrukcja z tworzyw sztucznych powlekana stalą. Możliwość powieszenia na haku. Unikalne mocowanie Monoclick dla Supermopa. Długość 138 cm
TASKI Jontec 300 J-Flex
TASKI Jontec 300 J-Flex
TASKI Jontec 300 J-Flex jest silnie skoncentrowanym, nisko pieniącym preparatem do codziennego mycia zabezpieczonych i niezabezpieczonych twardych, wodoodpornych podłóg. Produkt szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni. Dzięki zawartości technologii O.N.T., neutralizuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeży, przyjemny zapach. Produkty linii J-Flex znajdują się w specjalnych, jednorazowych butelkach z zamocowaną na stałe głowicą dozującą. Głowice zapewniają dozowanie dokładnie tej samej, niezmienionej ilości produktu za każdym razem, w zależności od wybranej opcji dozowania: niskie stężenie lub wysokie stężenie.
Uchwyt do mopa UltraSpeed
Uchwyt do mopa UltraSpeed
Uchwyt do mopa płaskiego o szerokości 40 cm. Kompatybilny z wszystkimi mopami płaskimi systemu UltraSpeed. Duży przycisk nożny – łatwy do nadepnięcia stopą. Uchwyt otwiera się po naciśnięciu przycisku.
DI Divodes FG
DI Divodes FG
Divodes FG 29 to gotowy do użycia środek dezynfekujący dla przemysłu spożywczego, do dezynfekcji maszyn i innych urządzeń oraz powierzchni odpornych na działanie alkoholu.
Outlet
Matowa emulsja do podłóg Jontec Matt
Matowa emulsja do podłóg Jontec Matt
Taski Jontec Matt to emulsja tworząca matową powierzchnię polimerową o dużej trwałości, niewymagająca częstej pielęgnacji. Może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych. TASKi Jontec MATT to szybkoschnący matowy akryl, który zabezpiecza podłogę. Odporny na preparaty dezynfekcyjne i alkohole, krótki czas schnięcia, łatwy do renowacji, spełnia standardy ASTM D-2047 w zakresie współczynnika tarcia statycznego. Pojemność 5l (7513194)
Środek do czyszczenia zmywarki Finish
Środek do czyszczenia zmywarki Finish
Podczas codziennego użytkowania usuwa kamień i tłuszcz z najważniejszych części zmywarki, tj. filtra, ramion spryskujących i rurek. Aby zmywarka działała jak najbardziej wydajnie, konieczne jest jej czyszczenie raz w miesiącu. Konserwuje maszynę, usuwa kamień, działa odtłuszczająco i neutralizuje zapachy.
Dip-It Plus
Dip-It Plus
Dip-it-plus 2,4kg Środek w postaci proszku do usuwania osadów po kawie i herbacie metodą namaczania Ecolab (9036740)
Preparat do konserwacji podłóg drewnianych Jontec Lenio
Preparat do konserwacji podłóg drewnianych Jontec Lenio
Woskowy preparat do konserwacji i czyszczenia podłóg drewnianych zaimpregnowanych i niezaimpregnowanych. Dzięki specjalnej mieszaninie wosków, konserwantów i związków powierzchniowo czynnych preparat szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, konserwuje mutr powierzchnie oraz tworzy na nich błyszczącą, antypoślizgową powłokę ochronną. Preparat nie zawiera rozpuszczalników
Kostki do WC
Kostki do WC
Taski Sani Bloc, Diversey, odświeżacz do muszli klozetowej. Czyści, zapobiega osadzaniu się kamienia i usuwa nieprzyjemne zapachy, kostka do toalet w koszyczku. Szeroki uchwyt koszyczka ułatwia jego zamocowanie, pozostawia delikatny film ochronny. (7518764)
10 z 243 produkty