Czyszczenie urządzeń sanitarnych

Kategorie (0)
Oasis Clean 61S
Oasis Clean 61S
Kwasowy środek czyszczący, który skutecznie usuwa kamień. Do wszystkich powierzchni odpornych na kwasy w łazience. Kodowane kolorem. Zaprojektowany do użytku w systemie dozowania.
Ecolab MAXX Into ALK2
Ecolab MAXX Into ALK2
Wysoko skoncentrowany produkt niewymagający szczegółowych szkoleń z zakresu BHP, z mniejszą ilością dokumentacji, mniejszymi wymaganiami dotyczącymi przechowywania produktów oraz niższymi kosztami związanymi z użytkowaniem i magazynowaniem produktu. Z łatwością usuwa pozostałości z mydła, tłuste zabrudzenia np. odciski palców oraz zabrudzenia z wszystkich powierzchni sanitarnych Doskonale sprawdza się do powierzchni wrażliwych na działanie kwasów w pomieszczeniach sanitarnych np. powierzchnie marmurowe Pozostawia delikatny, świeży zapach.
Ecolab Rilan 750ml
Ecolab Rilan 750ml
Ecolab Rilan to środek czyszczący, zawierający specjalne środki powierzchniowo czynne. Cząstki ścierne zapewniają łatwe i delikatne usuwanie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń, takich jak spalone pozostałości, kamień lub woda. Rilan skutecznie usuwa pozostałości tłuszczu i silne zabrudzenia, pozostając jednocześnie łagodny dla czyszczonej powierzchni. Nadaje się do usuwania ciężkich zanieczyszczeń, zwłaszcza w kuchniach i łazienkach. Może być stosowany do czyszczenia zlewów, kranów, naczyń ceramicznych i szkliwa. Nie należy używać na błyszczących, lakierowanych lub delikatnych plastikowych powierzchniach.
Into XL Fresh 5l
Into XL Fresh 5l
Środek czyszczący do powierzchni sanitarnych.
HELOTIL 10l
HELOTIL 10l
Mocny środek czyszczący do materiałów kwasoodpornych.
INTO ACTION PLUS
INTO ACTION PLUS
Zapewnia optymalne warunki sanitarne w obszarze sanitarnym dzięki wysokiej wydajności czyszczenia.
Strip-a-way 5l
Strip-a-way 5l
Do szybkiego usuwania wapna, plam żelaza, osadu moczu, welonu cementowego, pozostałości mineralnych i osadów fosforanu wapnia.
Into WC 750ml
Into WC 750ml
Środek do czyszczenia toalet do wszystkich odpornych na działanie kwasów powierzchni i przedmiotów, takich jak kafelki, umywalki, pisuary. Usuwa kamień, brud i osad.
Into Top 1 l
Into Top 1 l
Środek czyszczący do powierzchni sanitarnych.
Room Care R2-plus
Room Care R2-plus
Skoncentrowany środek do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni. Idealny do łazienek i powierzchni wewnętrznych. Preparat w saszetce o pojemności 1,5L jest przeznaczony do użytku w systemie dozującym Divermite lub DQFM, które gwarantują maksymalną oszczędność kosztów i bezpieczeństwo jego użytkownikom. Poprzez umiejętne używanie środków chemicznych nie marnujemy ich dbając jednocześnie o środowisko naturalne. System skierowany do obiektów hotelowych i gastronomicznych. Room Care R2 jest płynnym preparatem o barwie zielonej przeznaczonym do regularnego czyszczenia zmywalnych powierzchni tj. wanny, kafelki, ściany, powierzchnie z tworzyw sztucznych, stali nierdzewnej i chromowane. Preparat zawiera bogatą kompozycję związków powierzchniowo czynnych, wśród których są również związki o właściwościach biobójczych. Preparat posiada atest Państwowego Zakładu Higieny nr HŻ159093 z dnia 28.05.1993. Room Care R2 jest dedykowany do obietów typu hotele, motele, restauracje, biurowce, obiekty użyteczności publicznej poza obszarem medycznym.
10 z 29 produktów