Ściereczki

Vileda MicronQuick
Vileda MicronQuick
Wykonana z najdelikatniejszych rozszczepianych mikrowłókien uzyskanych dzięki nowej, rewolucyjnej, technologii Micron Fibre Technology. Najwyższej klasy jakość czyszczenia usuwa 99,9% bakterii i zarazków (certyfikat BMA). Czyści bez pozostawiania smug i zanieczyszczeń. Wymiary 38x40 cm, dostępna w różnych kolorach
Microfibre Tea Towel
Microfibre Tea Towel
Czyści bez pozostawiania smug i efektu mechacenia. Można ją stosować do polerowania podczas wycierania na sucho. Szczególnie przydatna do czyszczenia, wycierania do sucha oraz polerowania szkieł, naczyń i sztućców. Z łatwością usuwa oleisty brud, odciski palców i osady kamienia wapiennego.
Vileda PVA Microfiber
Vileda PVA Microfiber
Ścierka PVA Micro posiada gładką strukturę, którą charakteryzuje wysoka wydajność czyszczenia. PVA jest dobrze znane w profesjonalnych zastosowaniach, dzięki swojej chłonności i braku powstawania smug na czyszczonych powierzchniach. Mikrowłókna zapewniają bardzo dobrą jakość czyszczenia niemal każdej powierzchni. Wysoka chłonność wody umożliwia wycieranie bez pozostawiania smug oraz nie wymaga dodatkowego wycierania do sucha. Format 38x35 cm.
MicroTuff Base
MicroTuff Base
Uniwersalna ścierka z mikrowłókien o dobrej jakości czyszczenia. Nadaje się do każdego rodzaju powierzchni, zalecana do stosowania wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie i skuteczne czyszczenie.
Ściereczki Unitex
Ściereczki Unitex
Wysokiej jakości, kolorowe ściereczki wiskozowe, idealne do czyszczenia zarówno na mokro, jak i na sucho, także z użyciem detergentów. Wymiary listka 34x38cm. Ilość listków 20. Gramatura 70 gm2. Skład surowcowy 100% wiskozy. Dostępne w kilku kolorach.
Unitex Tytan
Unitex Tytan
Czyściwo lakiernicze wykonane z włókien wiskozowych i poliestrowych. Bardzo miękkie i wytrzymałe. Dobrze wchłania i rozprowadza produkt. Nie pyli i tym samym nie pozostawia pyłków na czyszczonej powierzchni. Najczęstsze zastosowanie w lakiernictwie, warsztatach samochodowych, myjniach samochodowych i zakładach przemysłowych. Kolor biały. Ilość listków 300. Długość rulonu 117 mb. Szerokość rulonu 32 cm.
Wypall mikrowłókno
Wypall mikrowłókno
Ścierki z mikrofibry Wypall są w stanie pochłonąć do 8 razy więcej wody niż ich masa i są doskonałym produktem do wielokrotnego użytku. Bardzo trwała, zachowuje swoje właściwości nawet po 300 praniach.
Breazy
Breazy
Ścierka Breazy, do kilkukrotnego użytku. Skutecznie zwalcza bakterie, redukując je w 96,3%. Prana do 10 razy zachowuje swoje właściwości. Opatentowana struktura falista powierzchni pomaga w zbieraniu brudu. Dostępna w kilku kolorach. Wymiary 35x35cm, Vileda Professional
JM Pro Window Cloth Blue
JM Pro Window Cloth Blue
Każda ścierka TASKI Jonmaster PRO Window Cloth jest produkowana ze starannością i użyciem najwyższej jakości materiałów, aby zagwarantować najlepszą skuteczność mycia. Wszystkie ścierki prezentują doskonałe właściwości zbierania zabrudzeń, aby dostarczać najlepsze higieniczne rezultaty. Ścierki posiadają gwarancję dla 500 prań i cykli użycia, jeżeli są stosowane zgodnie z instrukcjami użycia i rekomendacjami prania Diversey. Drobne włókna TASKI Jonmaster PRO Window Cloth usuwają nawet najmniejsze cząsteczki kurzu i brudu oraz sprawiają, że zbieranie zabrudzeń z okien, luster i innych twardych powierzchni łącznie ze stalą nierdzewną jest przyjemne i łatwe.
Ściereczka Vileda DayStar Micro
Ściereczka Vileda DayStar Micro
DayStar Micro to wyjątkowo wytrzymała 24-godzinna ściereczka zapewniająca niezrównane rezultaty czyszczenia. Ściereczka z mikrowłókien do całodziennego użytku otwiera nową erę sprzątania spełniającego najwyższe standardy higieny. Inteligentny, nowy materiał cechuje się doskonałymi właściwościami i pozwala uzyskać niezrównane efekty czyszczenia i doskonałą higienę. DayStar Micro to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki poziom higieny i czystości. Usuwa 99,9 % bakterii i zarazków z powierzchni bez stosowania środków dezynfekujących (posiada certyfikat wydany przez niezależny instytut, wysoka chłonność wody, lepsze zbieranie rozlanych płynów, bezsmugowe czyszczenie lśniących powierzchni, wzmocniona odporność na strzępienie, wysoka wytrzymałość na rozciąganie i rozrywanie. Rozmiar 30 x 40 cm. Kolor dostęne w różnych kolorach, ilość 10 szt. Vileda Professional (162411)