Sky

Sky® oferuje kompletną serię papierów biurowych wysokiej jakości o niepodważalnych atutach – ale jest też więcej. Klient otrzymuje również niezawodną dostawę i materiały do punktu sprzedaży, aby zachęcić użytkownika końcowego w sklepie.

Sky®Premium - Najlepszy wybór dla wyrafinowanej komunikacji biurowej

Papier Sky®Premium, stworzorzony specjalnie dla kopiarek, drukarek laserowych i atramentowych zachwyca swoją lśniącą bielą i gładką powierzchnią, kóra daje mu doskonałą przetwarzalność. Dzięki nowoczesnej technologii ColorLok wydruki tekstu i grafiki są ostre i wyraźne. Sky®Premium daje maksymalne rezultaty druku we wszystkich zastosowaniach korporacyjnych, jest odporny na starzenie, posiada certyfikat FSC. Sky®Premium został wyróżniony najważniejszymi, powszechnie rozpoznawalnymi logo organizacji wspierających środowisko.

Sky®Laser - Dla najlepszych rezultatów w druku

Sky®Laser został stworzony dla dużych nakładów, nie powoduje blokowania urządzeń i zawsze zapewnia rezultaty druku najwyższej jakości. Sky®Laser posiada dużą stabilność przy wysokich nakładach. Jest idealny do druku dwustronnego i gwarantuje optymalne wykorzystanie sortera. Dzięki nowoczesnej technologii ColorLok uzyskasz najlepsze rezultaty druku na swoim urządzeniu.

Sky®Copy - Największa opłacalność, niewymagająca kompromisów

Sky®Copy to idealny, uniwersalny papier do kopiowania i codziennego drukowania w biurze. Zawsze zapewnia wysoką jakość i doskonałe działanie w kopiarkach i drukarkach laserowych oraz idealnie nadaje się do wydruków atramentowych. Poza tym, Sky®Copy może oszczędzić Twój cenny czas. Jest dostępny dziurkowany oraz w kartonie MaxBox, dzięki czemu masz do dyspozycji od razu 2500 arkuszy.

W naszej ofercie znajdziesz:

SKY Copy®

Papier biurowy standardowy, bezdrzewny, biały, dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarka atramentowa