Focus™

Focus™ to marka oferująca wyspecjalizowany papier dla szczególnych druków. Focus™ jest idealny, gdy potrzeba specjalnego papieru, stworzonego, by oferować rezultaty wysokiej jakości. Stąd nazwa marki to Focus™. Koncentruje się tylko na jednej rzeczy w danym momencie. Każdy papier jest zoptymalizowany do konkretnego projektu. Dlatego Focus pozwala nam zwrócić szczególną uwagę na Twoją produkcję.

FocusBook® jest bezdrzewnym, niepowlekanym papierem publikacyjnym, dostępnym w różnych stopniach spulchnieniach i trzech odcieniach – białym, naturalnym i kremowym. Papier o wysokim spulchnieniu jest specjalnie produkowany z myślą o książkach, łącząc maksimum użyteczności z namacalną jakością –posiada standardy ISO 9706 dot. papieru archiwalnego.

FocusArt® to bezdrzewny, matowy, powlekany papier dostępny w dwóch odcieniach, naturalnym i kremowym – stworzony specjalnie do wysokich wymagań przy druku zdjęć i wymagającej oprawie. Typowe projekty, w których się sprawdzi to wysokiej jakości książki, oraz wysokiej klasy druk promocyjny.

W naszej ofercie znajdziesz:

FocusArt® Natural

Papier powlekany, bezdrzewny, naturalny biały, matowy, wysokie spulchnienie (1.3)

FocusArt® Cream

Papier powlekany, bezdrzewny, kremowy, matowy, wysokie spulchnienie (1.3)