Żywe kolory od 1989 roku

Obchodząc 35. rocznicę powstania Color Copy, wspominamy podróż, która rozpoczęła się w 1989 roku, zbiegając się z pojawieniem się pierwszych kolorowych drukarek laserowych w Europie. Wyprodukowany w sercu Austrii, Color Copy był pionierem, opracowanym we współpracy z gigantami branży, takimi jak Canon, Xerox i wieloma innymi.

Na przestrzeni lat jakość i biel papieru pozostają na niezmiennie wysokim poziomie. Równocześnie oferta ewoluowała, nadążając za najnowszymi technologiami drukarskimi. Dzięki adaptacjom takim jak wprowadzenie technologii ColorLok®, zapewniamy, że Color Copy pozostaje niezastąpionym papierem do druku cyfrowego w kolorze dla wszystkich systemów laserowych i atramentowych. Wyjątkowy profil ekologiczny, obejmujący certyfikaty FSC®, EU Ecolabel oraz Cradle to Cradle Certified® Bronze, dopełnia ten doskonały obraz.

Dziś świętujemy nie tylko produkt, lecz także jego dziedzictwo:

Dziedzictwo Color Copy:

  • Najwyższa jakość: Najwyższa możliwa jakość cyfrowego druku kolorowego – laserowego i atramentowego.
  • Niezawodność: Wiarygodne wyniki od pierwszego do ostatniego wydruku.
  • Szeroki zakres: wszechstronna funkcja. Idealny papier o gramaturze do 400 g/m2.
  • Zrównoważony rozwój: zrównoważony wybór, certyfikat FSC® i certyfikat Cradle to Cradle® na poziomie brązowym. Dobre dla Ciebie i planety.
  • 100% satysfakcji: potwierdzone rezultaty. Brak zacięć papieru. Tylko wysokiej jakości, wolne od ryzyka wyniki, którym możesz zaufać.

Nasze produkty:

:-(

It looks like the application is not working properly on this device. Please contact customer support with a screenshot of this message, so that we can help you.