Gmund_Green

Gmund Colors Green

Gmund Colors jau kopš tā ieviešanas ir noteicis standartus. Gmund vēlas pierādīt ilgtspēju, nevis tikai reklamēt krāsu daudzveidību, un tādējādi piedāvāt reālu pievienoto vērtību - ekoloģiski, ekonomiski un arī sociāli. Kā pasaulē pirmais dizaina papīru speciālists Gmund ir izvēlējies divus konkrētus un efektīvus ilgtermiņa pasākumus:

Zaļs var būt piesaistošs 

  • Maksimāla vizuālā ietekme, pateicoties izcilai krāsai un kvalitātei
  • Minimāla ekoloģiskā pēda.Pateicoties CO2 neitralitātei un Cradle to Cradle Certified® Silver sertifikātam, visa kolekcija ir ilgtspējīgāka nekā jebkad.
            
         
     

Gmund Colors ir klimatneitrāls 

Gmund Colors papīra ražošanas laikā nav iespējams pilnībā novērst CO2 emisijas, tāpēc 100% šo emisiju tiek kompensētas, atbalstot globālus klimata aizsardzības projektus. Tajā pašā laikā tiek samazinātas CO2 emisijas Gmund ražotnē. Jau šobrīd līdz pat 75 % no enerģijas patēriņa sedz elektroenerģija, ko rūpnīca paši saražo no atjaunojamiem bezemisiju avotiem.

         

Gmund Colors ir Cradle to Cradle Certified® Silver

Pasaulē atzīts standarts drošiem un ilgtspējīgiem, aprites ekonomikai paredzētiem kvalitatīviem produktiem. Šis standarts apliecina materiālu veselīgumu, pārstrādājamību, atjaunojamās enerģijas izmantošanu, ūdens apsaimniekošanu un atbilstību sociālajiem standartiem. Izmantojot C2C (Cradle to cradle), materiālu plūsmas kļūst par materiālu cikliem - un atkritumi kļūst par izejvielām jauniem produktiem.

 

Cradle to Cradle Certified®  ir Cradle to Cradle Products Innovation Institute reģistrēta preču zīme.

            
         
     

Ceļā uz aprites ekonomiku

Noskatieties videoklipu par aprites ekonomiku - Cradle to cradle. Noklikšķiniet uz attēla kreisajā pusē.

         

Pasūtiet bezmaksas paraugus

Mūsdienās ikviens, kurš vēlas ātri kaut ko paziņot, to dara digitāli. Ikviens, kurš vēlas atstāt paliekošu vēstījumu, to dara uz papīra. Šajā ziņā papīrs ir ilgtspējīgāks nekā e-pasts vai īsziņa.

Sazinieties ar mums