Natural_Green_Evolution

Jaunums sortimentā - Natural Green Evolution

Natural Evolution no mūsu Specials® klāsta ir stingrs, gluds un ļoti matēts dizaina papīrs. Patiess baudījums acīm un taustei. Mēs iesakām Natural Evolution tās īpašās pigmentācijas dēļ, kas ir ideāli piemērota augstas izšķirtspējas attēlu drukāšanai, loksni pēc loksnes. Jaunākais klāsta papildinājums ir Natural Green Evolution, kas izgatavots no FSC® 100% pārstrādātas šķiedras.


Gan Natural Evolution gan Natural Green Evolution papīri ir ir ideāli piemēroti augstākās kvalitātes iepakojumam, pateicoties tā īpašajai stingrībai un tilpummasai (1.4). Apbrīnojiet krāsu intensitāti, izšķirtspēju, kontrastu - attēla reproducēšana, ko nodrošina Natural Evolution un Natural Green Evolution, ir izcili efektīva vairākos līmeņos. Pateicoties to smalkajam matētajam pārklājumam, abi šie papīri ir piemēroti dažādiem pēcapstrādes veidiem. Izvēlieties baltu vai ziloņkaula krāsas papīru no 120 līdz 320 g/m².

             Natural Green Evolution ir videi draudzīgs. Šim augstākās kvalitātes pārstrādātajam papīram ir FSC® 100% Recycled sertifikāts, tāpēc tas ir dabiska izvēle augstas kvalitātes drukātajai produkcijai, kas palīdz jums izcelties no pārējiem. Natural Evolution ir izgatavots no pirmšķiedras un arī ir FSC® sertificēts.
     

 

 

Esat ieinteresēts? 

Izbaudiet Natural Evolution līnijas pieskārienu un sajūtu un nekavējoties pasūtiet vizuālo paraugu grāmatu ar abām kvalitātēm. Grāmatiņā iekļauti gan drukātie, gan nedrukātie sortimenta paraugi.

Vienkārši sazinieties ar mums. Mēs labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem par Natural Evolution un, ja vēlēsieties, nosūtīsim jums vizuālo grāmatu.

 
 

 

Natural Evolution

Natural Evolution

Dizaina papīrs, koksnes masu nesaturošs, dažādos baltos toņos, krītots, matēta virsma, paaugstināta tilpummasa, paaugstināta stingrība. Lai pasūtītu, lūdzu, sazinieties ar Papyrus.