Par mums

Papyrus ir viens no vadošajiem papīra, biroja preču un rūpnieciskā iepakojuma materiālu tirgotājiem Eiropā, kura tīrā peļņa 2014. gadā bija 1567milj. eiro. Katru gadu klientiem tiek piegādāts aptuveni 1,6 milj. tonnu papīra. Pašlaik uzņēmumam ir biroji 20 Eiropas valstīs un tajā strādā 1900 darbinieku. Papyrus apkalpo vairāk nekā 65 000 klientu, piedāvājot plašu grafiskā papīra, biroja papīra, iepakojuma materiālu un citu preču klāstu — visu, kas sekmē efektīvu un ienesīgu uzņēmējdarbību. Galvenais Papyrus birojs atrodas Gēteborgā, Zviedrijā.

Visi Papyrus sadarbības partneri ir uzņēmumi ar bagātīgu darba pieredzi attiecīgo mītnes valstu tirgos. Kopā mēs īstenojam vienotu apņemšanos — nodrošināt kvalitatīvus produktus, augsta līmeņa apkalpošanu un teicamus loģistikas risinājumus.

Papyrus, raksturojot atbildīgu uzņēmējdarbības praksi, kurā ietverti ekonomiskie, vides un sociālie aspekti, kā atslēgvārdu izmanto terminu “ilgtspējīga darbība”. Mūsu apņemšanās ir vadīt un attīstīt savu uzņēmējdarbību ilgtspējīgā veidā, atzīstot, ka nepārtraukta šo trīs aspektu līdzsvarošana ir nepieciešama, lai saviem sadarbības partneriem sniegtu ilgtermiņa vērtību. Mūsu sociālās atbildības, nodarbinātības, veselības un drošības politika, kā arī vides aizsardzības principi un ētikas kodekss veido ilgtspējīgas Papyrus darbības pamatprincipus.