Par mums

Papyrus ir viens no vadošajiem papīra, biroja preču, rūpnieciskā iepakojuma materiālu, darba aizsardzības apģērbu un saimniecības preču tirgotājiem Eiropā, kura pārdošanas apjoms visos biznesa segmentos kopā  2019. gadā bija 1,0 biljonu EUR. Pārdošanas apjoms papīra un biroja preču segmentā 2019. gadā - 575,0 milj. EUR.  Katru gadu klientiem tiek piegādāts aptuveni 1,6 milj. tonnu papīra. Pašlaik uzņēmumam ir biroji 17 Eiropas valstīs un tajā strādā 1600 darbinieku. Papyrus apkalpo vairāk nekā 65 000 klientu, piedāvājot plašu grafiskā papīra, biroja papīra, iepakojuma materiālu un citu preču klāstu — visu, kas sekmē efektīvu un ienesīgu uzņēmējdarbību. Galvenais Papyrus birojs atrodas Gēteborgā, Zviedrijā.

Visi Papyrus sadarbības partneri ir uzņēmumi ar bagātīgu darba pieredzi attiecīgo mītnes valstu tirgos. Kopā mēs īstenojam vienotu apņemšanos — nodrošināt kvalitatīvus produktus, augsta līmeņa apkalpošanu un teicamus loģistikas risinājumus.

Papyrus, raksturojot atbildīgu uzņēmējdarbības praksi, kurā ietverti ekonomiskie, vides un sociālie aspekti, kā atslēgvārdu izmanto terminu “ilgtspējīga darbība”. Mūsu apņemšanās ir vadīt un attīstīt savu uzņēmējdarbību ilgtspējīgā veidā, atzīstot, ka nepārtraukta šo trīs aspektu līdzsvarošana ir nepieciešama, lai saviem sadarbības partneriem sniegtu ilgtermiņa vērtību. Mūsu sociālās atbildības, nodarbinātības, veselības un drošības politika, kā arī vides aizsardzības principi un ētikas kodekss veido ilgtspējīgas Papyrus darbības pamatprincipus.

Papyrus ir daļa no OptiGroup
OptiGroup ir vadošā Eiropas tirdzniecības grupa, kas piedāvā pielāgotus piegādes risinājumus B2B klientiem. OptiGroup uzņēmumi specializējas klientu nodrošināšanā, galvenokārt uzkopšanas un telpu apsaimniekošanas, viesnīcu un restorānu, veselības aprūpes, ražošanas nozares un grafiskā sektora uzņēmumiem, ar produktiem un piegādes risinājumiem, kas racionalizē darbību un veicina veiksmīgāku uzņēmējdarbību. www.optigroup.com.