Naujas ekologiškas 100 % perdirbtas popierius Natural Green Evolution

Natural Evolution iš mūsų Specials® asortimento yra purus ir standus, lygaus ir nepaprastai matinio paviršiaus puošnus popierius. Tikra pagunda akims. Su aukštos kokybės spaudos medžiagomis pasiekiama itin maloni išvaizda ir pojūtis. Naujausia asortimento dalis – Natural Green Evolution pagaminta iš FSC® 100 % perdirbto pluošto.

 

       

Nuostabi elegancija ir didelis našumas

Popieriaus gamintojo Cordenons kūrinys Natural Evolution žavi švelniu matiniu paviršiumi bei nuostabiomis balta ir dramblio kaulo spalvomis. Dėl specialios matinės dangos vaizdas atkuriamas itin ryškiai, o spalvos raiškios ir kontrastingos.

       

Tvirto sudėjimo

Natural Evolution – purus (1,4), standus ir nepermatomas, tad labai tinka lankstyti. Asortimente yra nuo 120 iki 320 g/m².

       

Begalė naudojimo galimybių

Šis popierius yra universalus ir tinka įvairioms reikmėms: nuotraukų katalogams, viršeliams, knygoms, brošiūroms, naujienlaiškiams, vizitinėms kortelėms, žurnalams, sveikinimo atvirukams ar prabangioms pakuotėms.

        Atidumas aplinkai

Natural Evolution pagamintas iš pirminio pluošto, jau keletą dešimtmečių turi FSC® sertifikatą, o Natural Green Evolution perdirbtas popierius turi FSC® 100 % perdirbto popieriaus sertifikatą. Asortimentas idealiai tinka norint aiškiai išreikšti dėmesį aplinkai ir siekiant išvaizdos, kuriai keliami aukšti vaizdo atkūrimo ir standumo reikalavimai.

 

 

           

Susidomėjote? 

Užsisakykite Natural Evolution pavyzdžių ir pajuskite lytėdami, patirkite regėdami.

Susisiekite su mumis, jei turite klausimų ir domitės dideliu ekologiško popieriaus asortimentu.